Wpis z mikrobloga

@mr-nobody: Bez komentarza na #!$%@? umysłowe drogowców. Z Gliwic do Katowic jeden pług widziałem i to na samym wjeździe do Katowic XD Nie można pomyśleć za wczasu i posypać tych #!$%@? dróg... To wyglada tak, jakby na metropolię było 10 solarek.
  • Odpowiedz
@tomek_27: No ja o podobnej porze. Przy 60 na niektórych zakrętach czułem, że dupa ucieka, a przy 80 to już w ogóle hit. Auto całe drżało i dupa uciekała na prostej XD
  • Odpowiedz
@mr-nobody: U mnie w mieście (175k) ostatnio wszystko zasypało a firma odśnieżającą miała #!$%@?. Konsekwencje? 15.5k zł kary. Co to jest dla takiej firmy, która notabene zajmuje się też wywozem śmieci w mieście i tak naprawdę jest wielkim francuskim korpo zatrudniającym tysiące ludzi. Oni wola zapłacić te 15k a zaoszczędzić na paliwie i roboczogodzinach dla pracowników, tymbardziej że zgodnie z prawem muszą odśnieżyć dopiero do 6h po zakończeniu opadów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr-nobody: autostrada wracalem z roboty byla CALA bialutka, no #!$%@? mac jeszcze w jakis sposob jestem zrozumieć drogi osiedlowe no ale autostrada czy DTS? Oczywiście piaskarkę widzialem tylko jedna na trasie mce-kce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr-nobody: kurla w sobote jechalam DTS z Tychow do Katowic po 22, wszystko zasypane (°° plugi wyjechaly, ale wszystkie z Katowic, zadne w druga strone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz