Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem dobrym człowiekiem. Oddałem serce dziewczynie w dojrzały sposób po moich #!$%@? przeżyciach z przeszłości i suka mentalnie mnie zdradziła (fizycznie to by byla kwestia czasu). Nie chce mi się tego opisywać. Jest tu ktoś z kim mogę #!$%@? głupoty bo myśli mnie zabijają
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LAdam: miłość może być tak samo piękna jak i destrukcyjna. Olej ją i znajdź kogoś lepszego. Udało Ci się poradzić jakoś z tymi przeżyciami z przeszłości?
@Reaven: Udało, dlatego dzisiaj jest w miarę okej, a zarazem tak #!$%@?, bi naprawdę jestem dobrym człowiekiem, a ktoś wykorzystuje. Ale ta prosta rada jest dobra- robić swoje cele życiowe a ktoś odpowiedni się napatoczy przyolazji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LAdam: ano ciężko być dobrym człowiekiem, potem nie wiesz czy możesz zaufać komuś następnemu. Ja aktualnie czekam aż mi się nawinie ten ktoś jedyny.
@Reaven: Wczoraj postanowiłem powiedzieć all in- to ze jedna mnie zdradziła kiedyś nie znaczy ze ta mnie tez zdradzi (mino jakichś dziwnych oznak).
BANG! Dzisiaj czytam smsy w których seksualnie flirtuje (mastrutbacja pod prysznicem z byłym) to jest #!$%@? żart życia ze mnie- kładę moja pokutę, poszarpane resztki zaufania tej jednej i po dniu to@idzie się #!$%@?
To niesprawiedliwe. Czy powinienem się przyzwyczaić do tego ze życie #!$%@? nas i jest po prostu niesprawiedliwe?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LAdam: życie nigdy nie było sprawiedliwe, ale nie można się przyzwyczajać tylko z tym walczyć. Na świecie istnieją też dobre osoby, tylko trzeba do nich dotrzeć. Zdrady nawet sobie nie wyobrażę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie spotkało mnie to nigdy.