Wpis z mikrobloga

Siemka! Pytanie do Mirków i Mirabelek spod tagów #spedycja i #bekaztransa .
Jak wyglądają teraz zarobki w Polsce w spedycji ew. firmie transportowej? Na jakie bonusy można liczyć?
1. Gdy prowadzi się samemu ok 10-15 aut
2. Gdy wstawia się swoje auta pod zagraniczną spedycję i zajmuje tylko dispo i nadzorem

Mam 5 lat doświadczenia w niemieckich spedycjach, głownie DE,IT i BeNeLux, niemiecki i angielski płynnie.
Oczywiście bez przepisywania ładunków, w ogóle to wolałbym z transa nie korzystać.
Do ewentualnej nowej firmy nie przyniósłbym żadnego klienta.
  • 5
@Tonari_Totoro: @tomo1111: dzieki za odpowiedz
@3k1m: teraz nie mam aut, robie sammelgut, u mnie maja max 10-12 aut na osobe, 70% swoich ladunkow, reszta z gieldy.
Ja mam teraz 2900brutto/ 1800e na reke, telefon, auto sluzbowe(mozna sobie wybrac do max 25tys. euro) i paliwo(ok 250e na miesiac) dodatkow w roku wyjdzie ok 1500e netto, jest troche stresu, ale roboty po robocie nie ma zadnej.
@ja_yhym_chyba_ty:
Dzieki za odpowiedz. Pytam, bo powoli czuje ze w Polsce pracodawcy robia pracownikow w uja. Dopiero co kilka miesiecy w branzy i mysle nad polapaniem wiekszej ilosci doswiadczenia i powrot za granice. Tutaj niektorzy prowadza po 20 - 50 aut za 3500 na reke. A masz moze info ile zarabia taka osoba, ktora tylko prowadzi auta, nie ma swoich klientow.