Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: a potrzebujesz saperki czy bajerów? Bo z doświadczenia wiem, że sa zbędne a jak juz chcesz ich użyć to okazuje się, że działają #!$%@? albo wcale.


@styroslaw: Skoro jest tak jak mówisz i bajerki nie działają to chyba zostane przy tej zwykłej z bundeswery. Główny „bajerek” na którym mi zależy to możliwość skręceni sobie długiej łopaty jak na zdjęciu. W wojsku kupowałem swoje stanowisko strzeleckie małą łopatką
Cierniostwor - > @Cierniostwor: a potrzebujesz saperki czy bajerów? Bo z doświadczeni...

źródło: comment_1610752080RXgDh2q2Kt0yMrejD8yrTm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cierniostwor: znam ból pracy saperka :) ale jeśli to ma być narzedzie niezawodne, to każdy bajer ja oslabia. Jeśli nie masz zamiaru jej katować to może się sprawdzi ta druga. Żeby poznać narzędzie trzeba wziąć do reki. Możesz zawsze zamówić i jeśli wyczujesz że sie to rozleci po 2 użyciach, zwrócić :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cierniostwor: jak masz miejsce to kup szpadel i utnij trzonka połowę, jak nie to kupuj składaną saperke bundeswehry, tylko z demobilu a nie jakąś podróbkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cierniostwor: wygląda ok, moja wygląda tak samo identyczny gówniany gumowy pokrowiec :D , raz miałem Chińska podróbkę to ja połamałem, potem dorwałem z demobilu (widać było że używana, krawędź miała zjechana farbę) i póki co nie do zajechania.
  • Odpowiedz