Wpis z mikrobloga

@bylemtam to jest taki futurystyczny serial anime. Opowiada o zmaganiu się z depresją i walce ludzkości z Aniołami. Wypuszczony chyba w 96 a odnosi się do 2015. Polecam, nie musisz być fanem anime i mangi żeby polubić. Ja oglądam, bo utrwalam język. :)
@bylemtam tak, kumpel mi kiedyś polecił na poprawę humoru parę filmów studia Ghibli (swoją drogą większość jest na Netflixie) i już tak zostało, po jednym filmie usiadłam i się nauczyłam 2 alfabetów japońskich i wpadłam jak śliwka w kompot...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cruella_de_mon: ej to spoko opcja, szanuje za chęć nauki. Ale mi to chyba nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś do języków slabo u mnie... Angielski jest, od kilku lat holenderskiego próbuje, ale też słabo
@bylemtam jakby ktoś mi powiedział rok temu, że będę znała te śmieszne japońskie znaczki to bym się szeroko uśmiechnęła :D może trochę infantylnie mnie ludzie traktują przez to, jak ktoś widzi laskę z tabletem i japońskim anime to myśli zapewne, że jestem jakimś gówniarzem z liceum, tak się chyba stereotypowo przyjęło, ale co mi tam xd
@bylemtam może to lepiej, bo ciągle się czuję młoda, ale bardzo mnie denerwuje, że ciągle ktoś mnie traktuje jak gówniarza. Nie jestem ani niska, ani się nie pieszczę, ale w społeczeństwie się przyjęło, że młody człowiek to najpewniej jeszcze nic nieznaczący kaszojad. Ile razy już było tak, że weszłam do gabinetu i pacjent myślał, że to ja jestem pielęgniarką, a nie ta starsza pani, która nią była xd
@cruella_de_mon Nie no, ja tak serio xD

Dla mnie każdy po studiach jest osobą mądra, wykształconą. Często truje takim ludziom, aby pokazali mi swoją prace licencjacką.

Z takich ciekawostek to jeszcze nie było człowieka, który by mi pokazał.
Natomiast dal na czarną liste to juz sporo :p