Wpis z mikrobloga

#!$%@? po raz pierwszy od czasów liceum (a było to z 12 lat temu) idę do zwyklej pracy jako robol na sortowni InPost. Na #!$%@? 3 w nocy ech... A wypłata taka że ja #!$%@?... Bo przez #!$%@? wirusa i PiS musiałem zawiesić działalność #gorzkiezale #nocnazmiana
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Alt- ja to w sumie nawet jestem ciekawy tego, chociaż najbardziej obawiam się pracy w towarzystwie jakiś sebków czy innych takich. Dwa sensowne kierunki skończone, a finalnie przyszło mi robić za 17zl /netto za godzinę xd Ech... Gdzie ten 2019 gdy zarabiało się średnio 10k pracując może 2 tygodnie miesięcznie..
  • Odpowiedz
ale mnie nastraszyłaś teraz


@Alt-: czym? Zlecenia się posypały od początku roku - 80% pracy anulowanej. Teraz ogólnie przez zarzynaną przez pis gospodarkę sytuacja pewnie się nie poprawi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ROCKNROLLLA: mam nadzieję, że twoja firma może powrócić do normalnego funkcjonowania i że nie stałeś się bankrutem, trzymaj się miras ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Alt- nie jest najgorzej. Praca lekka ale nieco uwłaczająca twojej inteligencji gdy ,np karyna ściągającą paczki z linii z kodami (ja segreguje końcowo na odpowiednie kosze) mówi żebym pytał jakbym czegoś nie wiedział. Czego tam można nie wiedzieć xd No ale plus taki że całe szychta pracuje sobie że słuchawkami na uszach albo siedząc na telefonie. Tak czy inaczej 17zl na godzinę to żaden pieniążek ale praca może być. Tyle że
  • Odpowiedz