Wpis z mikrobloga

@narozny: Szkoda na to kasy, coś spieprzyli że skanuje wieki. Jedyne co to dobre to ochrona w czasie rzeczywistym, ale jak chce walnąć dokładne skanowanie to śmiało trzeba kompa na noc zostawić i nie wiem czy skończy. Wcześniej z podobną ilością danych z 3-4h i koniec, a teraz się zatnie na kilka minut na jakimś gównianym pliczku kilku kb i luj wie co on tam szuka.
@schreder te zacięcia to pewnie przesyła do labu, wina neta lub serwera.
Właśnie skończyłem skanowanie trialem i znalazł sporo śmiecia, poza niepewnymi jakimiś exe w appdata martwego już flasha, to kilka grubszych trojanów typu b.exe i b.dll w folderze windowsa czego Defender nie widział i co mnie martwi, bo sporo pc wydałem klientom bez antywira mówiąc że mają już defendera xD 250gb skanował 25 minut, w większości małe pliki, znalazł 10 takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@narozny: u mnie ma 500gb do przeskanowania i się zatnie na różnych plikach w tym na pliku programu gdzie licencja kosztowała niecałe 50k zł więc raczej tam nie ma wirusa. Te 25min to na skanie dokładnym ? A i on tak się zacina co skanowanie. Wysyłka do labu pliku 100kb kilka minut to chyba przesada. Coś spieprzyli bo na forum piszą u nich o tym ludzie. Sam email napisałem ale zlali
@schreder na pierwszym po instalacji, to chyba pełny.
I nie esetem, a nod32, ale skan zakładam że podobny.
Nie bronię go bo jeszcze wcześnie, ale komp wyraźnie odmulił po zmianie z defendera no i wyniki subiektywnie oceniam na to że są, a być defenderem i b.exe przeoczyć w c:/windows to ... wow
Polecisz inny znany zamiennik?
@narozny: nie wiem o co chodzi. Ja mam smart security i komp raczej mocny. Coś #!$%@? bo kiedyś było to szybkie. Teraz reinstalowałem i gówno to dało. Support mnie olał więc trudno, nie będą zarabiać.