Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: a co łączył po bt ? soundbar ? sam się zastanawiam nad tym tv w wersji 65 cali, i z tego co widzę to totalnie zależy od egzemplarza, jedne się wieszają inne nie, drugie resetują inne nie... loteria...
@Maciek952: Wiem, że znajomy ma problemy z soundbarem ale nie wiem jak go ma podłączonego. Jest trochę zirytowany tym, bo specjalnie kupił soundbar tak samo od Sony, żeby wszystko grało i czasami dźwięk nie od razu się załącza. Model podobny do tego o czym mówimy.
@Murasame: hmm kurde ciekawa sprawa rzuć sobie okiem jeszcze na samsunga q80T albo q74/5 q77 też są polecane z dosyć dobrymi parametrami i w podobnych pieniądzach.

generalnie też teraz szukam tv pod netflixa/ps5 i sam nie wiem już co wybrać, może jakiś spadek cen jakiegos modelu znacząco by mi pomógł
@Maciek952: Ja przede wszystki nie wiem czy warto dopłacać do Sony, to nie jest kwestia kilkuset zł ale często 100% różnicy. Ciężko ocenić obiektywnie jakość obrazu, a recenzje nie pomagają. Jedynie co mnie wstrzymuje przed zakupem philipsa to brak androida. Używałem dłuższy czas ich smart tv i to jest tragedia niestety. Sam telewizor jest ok ale oprogramownie jest żałosne.
@Szab:
65 cali: 137 cm – 275 cm

Te odległości są bardzo małe, skoro według nich 140 cm wystarczy przy 65 calach, ja bym chyba oślepł przy takiej odległości. Mniej więcej podczas oglądania filmów wzrok będzie prawie 3m od powierzchni ekranu, a podczas gier 2-2,5m w moim przypadku
@Szab: Ps. Dobra, nie doczytałem dobrze xD To są według nich odległości przy których zauważę różnicę w 4k. Widocznie stara stronka kiedy jeszcze 4k nie było tak popularne i ludzie zastanawiali się czy je w ogóle brac.
@Maciek952: Lubię też sobie czasami pooglądać youtube, a w przypadku androida mógłbym sobie bez problemu zainstalować pewnie jakąś aplikację bez reklam, na innych OS tego nie zrobię.