Wpis z mikrobloga

#kilofyirewolwery #kir3lowcywprdlu

Seth patrzył tępo na abominacje, które stworzyli. Po krótkiej dyskusji okazało się, że jedyne ich zastosowanie to możliwość zastraszania wrogów, ale grupa jeszcze nie postanowiła się poddać.
- Czytałem kiedyś taką książkę, w której pewien doktor przywrócił do życia potwora przy pomocy uderzenia pioruna.
- Ennio proszę cię, skończ…
- Musielibyśmy tylko mieć burzę, i kawałek pręta, i wejść gdzieś wysoko.
- ...
- Na niebie nie ma nawet chmurki.
- Złapiemy jakiegoś indianina szamana i on odtańczy taniec deszczu.
- Ennio…
- Jestem genialny, idziemy.
Cała drużyna ruszyła na zachód w stronę gór. Seth i Albedo starali się szukać śladów oraz obserwować okolicę z punktów obserwacyjnych w nadziei na zobaczenie kanionu o którym mówiła Dorothy przed swoją transformacją, ale niestety nie mogli niczego znaleźć.
- Gdybyśmy poszli nieco bardziej na południe…

Po długiej wędrówce wdrapali się na jedną z okolicznych gór. Teren był już dużo bardziej górzysty, coraz częściej natrafiali na strzeliste skały, które były znakiem, że wchodzą w głąb Gór Skalistych. Niestety, nie było tu nawet śladu indian.
- Sprawdziliśmy, po tym szlaku nie przechodził nikt od dłuższego czasu. Naprawdę, nawet indianie omijają takie zadupia. Jeżeli wierzyć w pogłoski ze starego Louis Colony, to mieszkają oni bardziej na północ…
- Teraz mi mówisz?
- A pytałeś?
- #!$%@?. Sam odtańczę taniec deszczu! UUUUU! ŁAAAA! UMBA CZAKA! YYYY! WIELKI EEE DUCHU SPUŚĆ SIĘ NA NAS SWÓJ DESZCZ YYY ŁAAAA!
-...
Nie było indian, nie było nawet małego deszczyku, a co dopiero burzy. Przyleciał za to sęp i zanim Matthew zdążył odgonić go strzałem z rewolweru, sęp wydziobał oko niedźwiedziowi.

***

@Kolorowy_Jelonek
@Wolffe
@KrzemowyDuch
@Jadugar
@Gregua
@Wysu
@TynkarzCzwartejSciany
@Zeroskilla
Niedźwiedź nadal nie żyje -1 oko
Dorothy nadal nie żyje
Pumy użyte w eksperymencie nadal nie żyją.

Deklaracje na discordzie.
Czas na podjęcie decyzji: podam na disco
źródło: comment_1610607218VEtlNMUN2zKyfUbQVszkMw.jpg
  • 1