Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jako 37 letni boomer przepraszam, że śmiałem się ze slim fit ped.. części od roweru, bo wczoraj kupiłem sobie właśnie takie 2 koszule i w końcu dowiedziałem się, że ktoś pomyślał o tym, że kupując koszulę na 190 cm wzrostu niekoniecznie jesteś 110kg ulańcem i długość rękawów, czy samej koszuli z automatu nie musi oznaczać, że wszystko pozostałe ma być uszyte jak na Pudziana. Teraz kurła wyglądam jakby to na mnie szyte było. Oj warto było zrzucić 25kg, żeby jarać się samemu jak się fajnie wygląda w dobrze dopasowanych ubranich. Chyba nawet sobie kupię joggery do tego i wyskoczę ze swoich mega męskich kowbojskich jeansów z prostą KLASYCZNĄ nogawką noszonych połowę życia. A co?!

#przemyslenia #takaprawda #modameska
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WujekGraczyk: Nie napisałem, że widzę coś w tym złego. Bardziej chodziło mi o takie przekonanie wewnątrzne, że to już był dla mnie jedyny słuszny wybór i tak mam wyglądać i tylko w takich portkach przystoi mi chodzić, żeby z siebie błazna nie robić.

Pamiętam jak 20 lat temu chłopaki z osiedla (w tym i ja) cykali się założyć skarpetki "stopki", bo zawsze każdy chodził w prawilniackich do połowy łydki w lecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LichoToWie: Nie wiem ile masz lat, ale tylko wyjdzie Ci to na zdrowie. Oprócz jakiejś mega skrajnej, patoligicznej chudości to nie słyszałem o tym, żeby z tego tytułu być potencjalnym kandydatem do zostania w przyszłości nadciśnieniowcem, udarowcem, zawałowcem, cukrzykiem, czy zapisywać się na odległy termin endoprotezy biodra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uwielbiamnalesniki: O widzisz, a ja lubię się na czarno. Jestem dosyć jasnej karnacji i taki kontrast uważam, że jest lepszy niż blada twarz i do tego biała koszulka, gdzie w lecie wyglądałbym jakbym chodził do połowy rozebrany :D No, ale każdy już to indywidualne musi ocenić w czym się czuje dobrze i komfortowo