Wpis z mikrobloga

Mireczki czy ktoś z Was poleci mi doradcę kredytowego, z którego usług był zadowolony lub o którym słyszał dużo dobrego?
Chodzi o kredyt hipoteczny na budowę domu.
Rejon miasta #wroclaw gdzie doradca ma biuro to najlepiej Śródmieście i Psie Pole, ale wszelkie inne rady również wskazane. Jakoś przeboleję, jak się trafi ktoś naprawdę mega na Ołtaszynie lub Jarnołtowie XD
#banki #kredythipoteczny #doradcakredytowy #doradcafinansowy
  • 19
  • Odpowiedz
@PepeXD: Ja mogę polecić Panią Joannę Gołąb z IQ-Finance, biuro obok Dominikańskiej, Krawiecka 3/24. Pomogła nam w hipotece na mieszkanie (z domem też nie powinno być problemu). Przesympatyczna kobieta, w każdej chwili można było do niej zadzwonić, a i można było obojętnie kiedy podjechać zostawić dokumenty na recepcji (była dostępna 24/7, nie wiem jak teraz). Jak trzeba było to i podjechała do mnie do pracy bo brakowało jakiegoś podpisu.
  • Odpowiedz
@PepeXD Bardzo, bardzo polecam Gerarda Sowę. Rewelacyjny doradca. Wiem, że kilku wykopków też go zna, ja brałem, moi znajomi i jedna wroclawska korporacja praktycznie kredytuje się u Niego. Świetny koleś i ma bardzo dobre dojścia do banków. Potrafił nawet zadzwonić do Nas po kilku miesiącach od wziecia kredytu, abyśmy złożyli wniosek do banku, bo wtedy obniżą Nam oprocentowanie.

Gerard Sowa - https://doradza.pl/kontakt
  • Odpowiedz
@PepeXD: Nie musisz przecież z miasta tylko szukać, teraz to online się wszystko załatwia, konferencje video i te sprawy. Ja bardzo chwalę sobie https://www.boldinvest.pl/ , mieszkanie brałem i od razu się udało dostać kredyt (1,5miesiąca czekania). Nie czaruje, mówi jak jest i to sobie cenię. Jak masz szanse to ci powie, jak są one małe to też ci powie
  • Odpowiedz
@PepeXD: Tak pozwolę sobie zawołać po kilku dniach, sam mam zamiar ruszyć maszynę kredytową jednak w pierwszej fazie chciałbym zbadać swoją zdolność, porobić symulacje na podstawie kwoty i tak dalej. Ile takie doradztwa kosztują i czy idąc do takiej osoby muszę mieć już np. nieruchomość do kredytowania czy mogę iść w takiej formie jak opisywałem (bardziej zapoznawaczej)?
  • Odpowiedz
@Kermii: generalnie to jest taki śmieszny biznes, że klient nic nie płaci, a to bank płaci doradcy prowizję od kredytu klienta. Czy zatem taki kredyt jest droższy niż bezpośrednio w banku? Nie, jak pójdziesz do banku to dostaniesz taką samą ofertę. Dlaczego zatem bank "traci" skoro nic nie jest doliczane? Bo większa szansa, że wybierzesz np. BOŚ u doradcy niż jakbyś miał iść do placówki (nawet nie wiem gdzie jest taka
  • Odpowiedz
@PepeXD: Czyli jak dobrze rozumiem doradcy są wynagradzani przez bank, dlatego też zawsze (według logiki) będą sugerować Ci opcją dla nich lepszą finansowo. Powiedzmy bank "A" bo z nim współpracują (i przez to zarabiają) niż bank B, który na przykład miałby lepsze warunki dla Ciebie (kredytobiorcy) ale doradca nie ma z nim nic wspólnego, stąd też Ci go nie poleci? Co więcej wybrałeś już może jakąś osobę z polecanych przez Mirków
  • Odpowiedz
@Kermii: nie jestem w stanie w 100% się zdecydować, bo kontaktowałem się z różnymi doradcami i nie wiem skąd duży rozrzut w ofertach banków, skoro niby bazują na tych samych kalkulatorach/stronach itp. W miarę konkretnie rozmawia @kozerus no i jest mireczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ma dobrą ofertę w BNP (przynajmniej dla mnie).
  • Odpowiedz