Wpis z mikrobloga

Hej, czy znajdę coś lepszego do 600zl od Audio-Technica SR50BT? Nie zależy mi na ANC, muszę być wokółuszne, bo nauszne strasznie niewygodne. No i nie chce Sony, bo nawet xm3 grają dla mnie przeciętnie. A i mam #iphone czy dźwięk będzie gorszy poprzez AAC niż aptx? Dla przykładu teraz mam #denon ah-d1200, czy ta Audio-Technica zagra po BT lepiej od nich?

#sluchawki
  • 13
  • Odpowiedz
@cherrz: średnica jest ładna. Szczególnie głos jest wyjątkowo czysty, ale wg mnie i tak te słuchawki nie są warte swojej ceny: gdyby nie obsługa BT wg mnie powinny być warte maksymalnie 150 zł.
  • Odpowiedz
@cherrz: ucho wchodzi całe, pady są wygodne. W porównaniu z moimi tańszymi słuchawkami superlux i Marshalla jest deklasacja. Testowałem na kablu i na przedwzmacniaczu i nie ma dużej różnicy, co jest ich jedną z ich większych zalet. Jeśli chodzi o ewentualne wady to kabel jest dość cienki oraz do sterowania trzeba przywyknąć, ale nie wpływa to bardzo na komfort użytkowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Basso_cantante93: a jak się ma sprawa bt vs kabel? Bo audiofanatyk pisze, że właśnie są to jedne z nielicznych słuchawek, które potrafią po bt zagrać tak samo dobrze jak po kablu
  • Odpowiedz