Wpis z mikrobloga

@agataen: Statystyczna przedwojenna babcia która przeżyła całe życie w jednej wsi, bez łazienki, bieżącej wody i centralnego ogrzewania powiedziałaby tak samo.

Ja po prostu mam porównanie z innymi miastami w tym kraju i rozumiem twoją opinię bo wiem ile zarabiają ludzie w Toruniu i wiem, że ich nie stać na takie podróże krajoznawcze
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol i wiele osób może się nie zgadzać. To nie jest prawda objawiona. Mi się tu żyje bardzo dobrze. Nie korzystam z komunikacji miejskiej więc nie będę jej oceniać, rower mam swój więc miejski mi niepotrzebny, kulturalnie jest ok, gastronomia jest super. I nie, nie ma tylko manekina, jest azzurro z fajna, włoska kuchnia, jest pueblo tex-mex, jest szeroka no. 9 i inne fajne knajpy. Mieszkam 3 lata na rubinkowie w ogromnym
i wiele osób może się nie zgadzać


@agataen: Dużo mniej niż 100 tys. Cała reszta z 37 mln jednak się będzie zgadzać.

To nie jest prawda objawiona.


@agataen: Nie trzeba być apostołem by wiedzieć, że gówno śmierdzi nawet jak znajdzie się paru amatorów.

Mi się tu żyje bardzo dobrze


@agataen: Bo mało życia zaznałaś.

Na pracę nie narzekam, ale też jest specyficzna


@agataen: Tak specyfiaczna, że rynek pracy
@LittleBi:

Kamionki to nie jest jezioro tylko bagno wielkości brodzika.

Nad morze to ma bliżej warszawa bo wskakują na DK7 i są szybciej niż ty się przebijesz przez remont piłsudskiego czy > rondo na grudziądzkiej.


xD W okolicy masz pierdyliard jezior, nie tylko Kamionki, a jak pojedziesz troszkę dalej to masz np. pojezierze Brodnickie.
Co do dojazdu no to za przeproszeniem pier**lisz głupoty. Z Warszawy bliżej? XD 4 h rozkopaną S7
@LittleBi: o ile co do głównego zarzutu, na temat(głupiego) stawiania na turystykę przez miasto, bardzo się zgadzam i myśle podobnie, to wytłumacz mi jedno.

Po co mieszkasz w Toruniu, skoro tak bardzo go nie lubisz?
O tych gwałtach co chwile, czy strzelaninach, to po prostu jakieś Twoje srogie fobie, ale jak ktoś 4 lata nie był na starówce i nie wie, po co tam miałby iść...
Może gdybyś się przeszła i
Nie chodziło mi o knajpy. W knajpach zawsze chodzi o golenie przyjezdnych więc nie dziwota, że tylko w lokalnych budach z kebsem można dorwać coś co nie kosztuje dniówki. No ale co się dziwić - największe kolejki ma toruńska sieć Manekin.....handlująca tanimi naleśnikami bo na nic droższego i bardziej wykwintnego lokalsów nie stać.


@LittleBi:
Skąd możesz to wiedzieć, skoro od czterech lat nie byłaś na starówce, mając do niej kwadrans z
Po co mieszkasz w Toruniu, skoro tak bardzo go nie lubisz?


@yourfatherdrunk: Bo mam tu dom i rodzinę???
Nie wiem, pewnie wezmę fundamenty na plecy i pojadę z tym do warszawy....

Zrozum, że większość ludzi stąd nie wyjeżdża tylko dlatego, że jest tu czymś uplątana (umowy, dom, rodzina).
Wystarczy spojrzeć na dane demograficzne, że toruń się kurczy

O tych gwałtach co chwile, czy strzelaninach, to po prostu jakieś Twoje srogie fobie,
Jak będę chciała zjeść zimny rosół z makaronem ryżowym to sobie sama ugotuję. Nie muszę płacić za to badziewie które serwują na starówce


@LittleBi: czyli nie jadłaś, ale wiesz, że badziewie.
Na starówkę nie chodzisz, ale tylko panie od parasolek i kebab są tam
.
Ludzie po wydziale sztuk pięknych tylko w macu i kfc pracują
W innych miastach patologii nie ma, a tu co krok kogoś mordują.

Reszty nie chce