Wpis z mikrobloga

@EmperorOfEmpire: ponieważ rito miało inny pomysł na sprzedanie run, nie wypalił ale gdyby teraz poszli na zbyt dużą ugode to gdy wpadną po raz 10x na pomysł jak zmienic system run i wreszcie znajda sposob na spieniezenie ich jako p2w to wtedy bedzie problem
  • Odpowiedz
@EmperorOfEmpire: na adc gra sie teraz z 5 roznych stron i sytuacyjnie, jak nie chcesz sie w to zaglebiac to sciagnij sobie blitza ktory zrobi to za Ciebie. Ogolnie zepsuli z tym bo kiedys strony run byly cos warte, teraz gdy mozna je zmieniac mam 7 bezuyztecznych stron bo ustawiam je przed gra
  • Odpowiedz
@EmperorOfEmpire:

kiedys to były runy:
https://leagueoflegends.fandom.com/wiki/Rune_(Historical)

trzeba było je kupować, na każdego czempa w zasadzie trzeba było mieć inne runy no chyba, że grałes tylko podobnymi czempami to może zmieniałeś 1/3 run miedzy konkretnymi czempami, a nie wszystkie.

to był system podobny do obecnych run (darmowy, zmienny co gre):
https://leagueoflegends.fandom.com/wiki/Summoner_Mastery

Z obu powstało to co jest obecnie nazywane runami. Czyli ogólnie stary system nie był darmowy i polegał na ostrym grindzie
  • Odpowiedz
@lukasz-skrzypa: 20 stron bo chciałem mieć dla każdego adc własną stronę. Tak żeby nie pierdzielić się z kilkoma stronami i zmienianiem poszczególnych pierdółek co grę. Nie podoba mi się pomysł instalowania zewnętrznych programów do pomocy tak jak ten blitz. Uważam że RITO powinno ogarniać dupę w tak podstawowych udogodnieniach jak połączenie stron z postaciami.
  • Odpowiedz
ich jako p2w to wtedy bedzie problem


@NewBlueSky: przecież w lolu praktycznie nie ma tego problemu... A nawet stare wersje run jak ktoś ostro grał to po prostu wyfarmił.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: no na czymś zarabiać muszą xD. Teraz i tak pewnie większość kasy trzepią ze skórek. Ja miałem po prostu 3 strony run (chyba jedną dokupiłem), jedna dla ad, jedna dla ap, jedna dla tanka i tyle. Runki i tak się dość powtarzały (o ile się nie mylę i tak w 90% buildów gdzieś tam się brało życie i mr/armor).
Tak czy owak, wątpię, żeby riot szedł spowrotem w tym kierunku,
  • Odpowiedz