Wpis z mikrobloga

@vincivinci: gardze takimi placzkami, jak jest tutaj 70% ludzi na tagu (nie moge wyjsc z silvera bo zly team, to ich wina a ja jestem super).

W zyciu nie powiem zlego slowa na kogos, kto gra czym chce, i nawet jesli mu to nie wychodzi to nie robi z siebie ofiary i nie wyzywa wszystkich, tylko stara sie, gra normalnie i nie traktuje tych pikseli jako najwazniejszej rzeczy w zyciu. Niewazne,
  • Odpowiedz
@vincivinci: sam jestem OTP singeda ;) ankiete zrobilem z ciekawosci, poniewaz ostatnio moj kolezka mnie zwyzywal, ze jestem najgorszym sortem graczy. On typowy meta slayer. Chcialem po prostu sprawdzic, co mysli wiekszosc :)
  • Odpowiedz
@Boban1992: otp- tacy gracze abusują jedną postać, niewiele wiedząc o grze jako całości. Ich ranga nie odzwierciedla umiejętności, czy wiedzy o grze, za to często są oni pierwsi do chełpienia się jacy to oni nie zajebiści. Wrzucisz takiego na inną rolę i się okazuje, że iron. Gardzę.
  • Odpowiedz
@Budo: generalnie sie zgodze, ale nie w 100%.
Jak mowilem, jestem OTP singeda. Fakt, jesli wrzucisz mnie na adc, to raczej gierka przegrana. Natomiast inne role spokojnie jako tako uciagne. Co do wiedzy o grze WYDAJE mi sie, ze mam calkiem spora, choc oczywiscie nie umywam sie do prosow, lub jakis casterow czy analitykow, trenerow czy wysokich ranga graczy. O ile zgodze sie, ze znaczna czesc OTPowcow jest raka, jak naoisales,o
  • Odpowiedz