Wpis z mikrobloga

Dziś na mLinii BM pracownik powiedział mi, że można zgłosić do 22.01 telefonicznie chęć zakupu tych akcji TUI z nowej emisji po 1.07 Euro. Nie wiem czy będą się kontaktować samodzielnie w tej sprawie - zapomniałem zapytać. Od razu zgłosiłem chęć zakupu i podobno 26.01-31.01 będzie to procesowane. #tui #gielda #mbank
  • 8
Właśnie sprawdziłem i w emaklerze pojawiła mi się pozycja TUI RI08012 pod TUI AG ale nic na razie z tym nie można zrobić.
@s_ch: liczy ci to do bilansu wycen portfela., mam pozycję o takim samym odznaczeniu jak ty, po 2.16 ilość identyczna jak akcji regularnych.
@pieskiezycie: szukam info odnośnie co to jest, możliwe że ta pozycja TUIRI080121 zostanie scalona po emisji nowych akcji, można zlecić sprzedaż tego przez brokera, ppa zagranicznych akcji w mbanku możliwe jest podobno tylko telefonicznie, tylko że ja tę pozycje mogę chyba sprzedać przez formularz. Musze sobie to ogarnąć z info linią, jest jeszcze czas.
ISIN de000tuag109 podgląd na notowania https://www.boerse-frankfurt.de/aktie/tui-ag-bzr