Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wie ktoś jak działają te mechanizmy na naszej uczelni #pwr

Jak w praktyce działają te mechanizmy - jestem wpisany na 6 semestr, mialem dostep do kursów z 7 semestru, wiekszosci z nich nie zrobilem (nawet nie zaczałem), teraz jest 8 semestr dla mnie. - z tego co rozmawiałem z dziekanatem to robie kursy z "mojego programu studiów", na edukacji jest zakładka specjalna jak to robić, z zamiennikami. Brzmi ok. Ale czy będe mieć normalnie dostęp do wszystkich kursów z 6 i 7 semestru czy jak? Bo z tego co widziałem to niektóre kursy wyleciały z 7 semestru na inne, inne wleciały w moduły. Wystarczy że będe robił wszystkie zapisy w korektach i ew z pomocą administratora zapisów co mnie wpisze "na siłę" czy muszę jednak cisnąć ws każdego kursu do dziekanatu żeby wiedzieć co oni chcą mi z nim zrobić. Bo póki co raczej dziekanat mnie kierował, że tylko "robić program studiów" bez konkretów i szczegółów.

#studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffd3c212ff6f6000ba9c14e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
Z doswiadczenia ci powiem zebys dobrze liczyl ECTS na kursach zamiennych, i zrobil tak zeby nie wyjsc na - wzgledem twojego oryginalnego planu studiow. Wiecej moze byc.
  • Odpowiedz