Wpis z mikrobloga

Szambo ładnie wybija. Skiny p2w, bambikowe lobby 0,5 kd dla streamerów, masa bugów (znikające drzewa, znikający gracze itd), źle opisane dodatki do broni, kompletny brak balansu broni (pewnie jeszcze kolejne dni będą się zastanawiać czy donerfić to dmr14). W tym momencie wychodzi pierwszy lepszy BR i kasuje warzone. Jestem w lekkim szoku, bo przed integracją z CW na prawdę przyjemnie się grało, a teraz to co się dzieje to jedno wielkie iksde.
#warzone
tr0llski - Szambo ładnie wybija. Skiny p2w, bambikowe lobby 0,5 kd dla streamerów, ma...

źródło: comment_1610367903M81Z3dSDGfqdXIZv1AchG4.jpg

Pobierz
  • 5
@tr0llski: No nie #!$%@? ze ci sie R9 meta podobała przed polaczeniem z CW xD przynajmniej mogłeś go podnieść z ziemi :) Polaczenie z CW #!$%@? caly balans gry . Mac 10 to tylko wiezcholek gory lodowej... Bez sensowne nerfy ktore nic nie zmienily .
R9 meta


@Thekamil: Meta z R9 sprawdzała się tylko w specyficznych sytuacjach tj. walce na krótki dystans w budynkach. Natomiast DMRka pokrywa średni, daleki, a nawet czasem bliski zasięg. Plus team z DMRkami rozwala auta szybciej niż rakieta.

Dodatkowo na kozaków z R9 można było sobie poradzić robiąc zagrywki IQ 200, czyli wjeżdżać na plecy z MP5 (co często robiłem). Z DMRkami nie masz szans.
No nic piekny zabieg ze strony activision aby ludzie kupili albo skin z odblokowanymi dodatkami albo CW zeby szybko odblokowac bron . Ja DMRa nie expie nie gram.
@tr0llski: Akurat Warzone bylo #!$%@? juz kilka tygodni przed integracja z cold war, R9 + 4 Juggernauty w kazdy meczu, co nie zmienia faktu ze DMR kompletnie zepsul gre. Nie gralem juz od jakiegos miesiaca i prawdopodobnie juz nie wroce, a szkoda bo niezle sie bawilem z kumplami grajac kilka razy w tygodniu.