Wpis z mikrobloga

#auta #samochody #motoryzacja #szukamauta #autodlakobiety #skrzyniabiegow

Szukam małego miejskiego auta do 15k zł dla kobiety koniecznie ze skrzynią automatyczną. Niby sprawa jest prosta bo jak się przegląda ogłoszenia to na pierwszy rzut oka jest sporo takich aut ale szybko się okazuje, że w większości są to skrzynie zautomatyzowane, a mi zależy na klasycznym automacie. Widziałem że mazda 2 ma taką skrzynię i w tym budżecie dało by się zmieścić. Jakie są jeszcze małe auta ale z normalnym automatem?
  • 14
  • Odpowiedz
@m1ck: nigdzie, to pytanie o twoją opinię. Do 15 k można znaleźć Golfa V z 1.9 TDI i DSG. Taka konfiguracja ma różne opinie więc to tylko sugestia żeby się zainteresować a nie brać w ciemno
  • Odpowiedz
@m1ck: Mazda 2 z tego co wiem miała chyba tylko półautomat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kurde, niedawno się rozpisywałem o tanich autach z automatem, bo w zeszłym roku przez to przechodziłem, ale jakiś jełop usunął swój wpis ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak znajdę mój inny wpis na ten temat, albo chwilę weny, żeby się rozpisać, to podrzucę ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Dejwi996: sorry trochę źle zrozumiałem Twoje pytanie;). Pisząc "normalny automat chodziło mi o klasyczną hydrokinetyczną przekładnię. Bo trochę boję się kupować auta w tym wieku z dsg czy innych wynalazków żeby nie wpędzać się w dodatkowe koszty.
  • Odpowiedz
@aksal89: dzięki za obszerną odpowiedź, poprzeglądam sobie Twoje propozycje. I dzięki za stronę " PRND.pl " nie znałem.
Też się zastanawiam nad kompaktem choć żona się upiera, że ma być małe auto;)
  • Odpowiedz
@m1ck: z aut, które testowałem dobre wrażenie zrobił na mnie Modus - auto wygodne, w miarę świeże rocznikowo, bywa nieźle wyposażone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz