Wpis z mikrobloga

Krótka piłka:

1. Szukam oczyszczacza do jednego pokoju 25m
2. Chciałem kupić Xiaomi ale czytam, że są ogromne problemy z trybem automatycznym - jak nie dział automat całkowicie samodzielnie to nie chcę
3. Nie boję się modowania i instalowania apek ale widzę dużo opinii, że po niektórych aktualizacjach nawet te modowane apki i ustawienia nie działają

Czy jest aktualnie 100% sposób na działanie prawidłowo trybu automatycznego? Jeżeli nie to jaki oczyszczacz nie ze stajni Xiaomi polecacie?

#oczyszczaczpowietrza
  • 9
@lotos10: a w jakim zakresie działa tryb auto? Bo słyszałem, że w wersji chińskiej dopiero od wartości 70 w górę zaczyna się uruchamiać gdzie w Europie się uznaje, że powinno startować od 10-20.

Tak naprawdę zależy mi na tym by w ciągu dnia włączyć mu tryb auto by czyścił do wartości 10-20 i w nocy mogę go samemu włączać na tryb nocny.
@lotos10: chodzi właśnie o to, że nie chcę kupować żonie w ciąży (a później z dzieckiem) kolejnego klamota, w którym trzeba co chwilę coś przestawiać i ustawiać bo wiem, że nie wykorzysta niestety jego potencjału.

Wybór padł na Klarta Forste 3 - to, że będzie się włączał i wyłączał na przełomie jakiejś tam wartości przeboleje patrząc na cenę. Opinie ma dobre, producent naprawił wcześniejsze bolączki i widać, że słuchają ludzi a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol: przepracował jeden pełny sezon i zaraz będzie wyciągany na kolejny. Jesteśmy zadowoleni - po prostu działa i spełnia swoje zadanie.

Te tryby automatyczne i ustawienia jakiś przedziałów czasowych w ogóle nie są jakoś specjalnie potrzebne więc nie ubolewam nad tym że ich nie ma. To urządzenie po prostu ma się uruchomić i ma działać i tyle.

Jest lekkie, swobodnie się go przenosi między pokojami. Nie ma problemu ze na granicy