Wpis z mikrobloga

Grzechy antify/lewactwa/blm przez miesiące protestów milionów amerykanów:
- wandalizm
- zabór mienia
- pojedyńcze przykłady że komuś się coś poważnego stało
- pojedyncze cyrki typu chop (z którego i tak nic nie wyszło)

Grzechy trumpowych szurów przez jeden dzień szturmu na kapitol:
- wandalizm
- zabór mienia
- zabicie gaśnicą policjanta
- pojedyńcze przykłady że komuś się coś poważnego stało
- wejście z ostrą bronią do najważniejszego budynku rządowego
- wejście na sale reprezentantów z ostrą bronią i kajdankami
- otwieranie ognia w kapitolu
- kradzież poufnej korespondencji reprezentantów
- cała banda debili z bizonami na głowach

#neuropa #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Wyjaśnie, jedni i drudzy to debile i utożsamianie się z którąkolwiek z powyższych opcji to przejaw braku jakiejkolwiek zdolności myślenia co podchodzi pod fanatyzm a z tego już nie ma ratunku
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Ci którzy na pytanie czy "all lives matter" odpowiadają "nie, tylko BLM" a jest takich osobników spora część, bez zawahania w mojej ocenie są debilami, tak samo jak ci którzy usprawiedliwiają pożary sklepów w wyniku działania BLM (których skala znacznie przeważała wandalizm ze strony trumpersów i nie, wcale ich nie usprawiedliwiam ale użycie skrótu wandalizm w obu przypadkach bez żadnego rozwinięcia (i mam tu podstawy by sądzić że zrobione zostało
  • Odpowiedz
Wyjaśnie, jedni i drudzy to debile i utożsamianie się z którąkolwiek z powyższych opcji to przejaw braku jakiejkolwiek zdolności myślenia co podchodzi pod fanatyzm a z tego już nie ma ratunku


@Patelniaszczy:

to ja ci wyjasnie też

blm to był ruch o emancypację czarnych. jak by nie patrzeć usa to kraj rasitowski.
bizony, poszły bo nie ma ich zgody na klonowanie ludzi w tajnych obiektach i sieć 5g w nano czipach
  • Odpowiedz