Wpis z mikrobloga

Drogie mirki i mirabelki świadoma pielegnacja rujnuje mi i tak szczuply portfel i spokoj psychiczny. Pilnuje rownowagi PEH. Osobno mam P, E i H. Chcialabym poprostu myc wlosy szamponem i nakladac odzywke, ktora bedzie mi sie sprawdzac przy kazdym myciu. Po pierwsze z powodow finansowych, po drugie mniejsza generacja smieci i "minimalizm". Tu pojawia sie pytanie jaka ona powinna byc? Powinna miec P,E,H na raz czy np. byc EH. Mam dlugie wlosy, sredniopory +. #wlosy #wlosomaniaczka #pytaniedorozowychpaskow
  • 22
@Jakotako111: to kupuj Agafie, tania, naturalna i dobra. Odżywka to koszt około 5 zł, olej to grosze i zużywa się mało. Włosom potrzebne są po każdym myciu emolienty do domknięcia pielęgnacji, więc jakbym miała wybierać jakąś odżywkę, to emolientową, a humekantem może być woda z miodem przy olejowaniu. Wcale nie trzeba wydawać milionów na wlosing
@Jakotako111 Kallosa możesz sobie sama podrasować, one mają dosyć ubogie składy, więc do jednej porcji możesz sobie wlać parę okropli olejku (może być nawet taki na jakim smazysz), do innej porcji możesz dodać np. trochę mąki ziemniaczanej, a do innej parę kropli kwasu hialuronowego itp. Dzięki temu masz jedną dużą odżywkę, którą w ramach uznania zmieniasz jak chcesz.

Co do w pełni naturalnych odżywek z ziołami i często bez silikonów, to przestrzegam
@Jakotako111: Nie ma magicznej odzywki xd
Kup kallos kolor, dodaj do niego czasem coś P I H. Ja tak robie+oszczędność pieniędzy, ale mam z 20 odzywek różnych z peh wiec xD
Ogólnie mi i tak wychodzi taniej. Kup sobie jakieś produkty agafii