Wpis z mikrobloga

Zapowiedziana przerwa w nadawania? Zapowiedziana to była dokładna relacja z budowy w Dębnie i cykl "ABC Budowlanki" na jej podstawie. A szybko skończyło się na odcinku "Jak nie zalewać ław fundamentowych". Kolejna pozycja na listę niezrealizowanych zapowiedzi.

Mitoman już tęskni za interakcją z elektoratem, od tygodnia udziela się w komentarzach. Nowym odcinkiem na pewno nas zaskoczy - obstawiam, że na pauzie wyremontował quada ;)

#lukaszbudowlaniec
Pobierz
źródło: comment_1610264413RITf3C722CXCYC89ywVfO0.jpg
  • 12
@astri: To by chyba nie przeszło - nawet stały elektorat, pamiętając wiele godzin materiałów z rozbiórki Polarisa, nie łyknąłby kitu, że mitoman go nagle złożył poza kamerą. Rozwiązanie było inne, prostsze: powiedzieć, że nie ma czasu / ochoty / umiejętności (niepotrzebne skreślić) składać tego szrota i sprzedaje go albo daje jakiemuś hobbyście. Niestety, właśnie tego mitoman nie umie - przyznać się do porażki, tak jak nie przyznał się w błędu w
@astri: Tylko wiesz, karencja musi minąć :) Minikoparka rdzewiała jeszcze rok przy kontenerze, babka podobnie, wywieziona do czyjegoś gospodarstwa. Trzeba dać widzom trochę czasu, żeby zapomnieli, że quad miał być nówka sztuka :)
Achtung, Achtung !
Coś się dzieje "niedobrego", mitoman odblokował mi jedno z kont na YT. W końcu mogę napisać jak mi smutno bez jego filmów. Tak czy inaczej sprawdźcie sobie swoje. Ze swojej strony (chociaż nie wiem czy to włam na konto, alkohol czy też odwilż umysłowa) stawiam ŁB wirtualną kawę, oczywiście z Orlenu!