Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie ludzie którzy na każdym kroku informują na fb co się dzieje w ich życiu na każdym kroku XD jakieś oznaczanie się na wyjazdach, wypadach do kin, klubów, "powiedzenie tak razem ze zdjęciem pierścionka na palcu"
Niby udają szczęśliwych a przecież takie wpisy to wołanie o atencje. Jak byłem dzieciakiem i dopiero internet zaczął powoli wchodzić co do 10 domu to nie myślałem że przez niego ludzie się tak zatracą
#przegryw
  • 43
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@TacoHemingway1: fb ochodzi powoli do lamusa, szczególnie u młodszego pokolenia. To samo teraz robią na instagramie, który przecież służy do chwalenia się
  • Odpowiedz
@welin: od dłuższego czasu założeniem tego portalu jest to że piwniczaki mają miejsce gdzie mogą kreować się tylko na kogo chcą bo są anonimowi, może nie na wszystkich tagach ale głównie na mikrokoksy, tam to jest zbiorowisko takich ludzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TacoHemingway1: dodatkowo ig przecież wprowadziło możliwość wysylania a"la snapów, więc zarówno nudeski, jak i zdjęcia z upodlenie się można komus wysłać
  • Odpowiedz
@Slover: pamiętam jak była moda na snapa i te filmiki.
Tam jakaś dziwna zasada chyba była że filmik był dostępny parę minut czy jedno wyświetlenie.
Ja rozumiem brak zajęcia ale po cholerę to oglądać jak tam prawie nigdy nie było niczego ciekawego.
  • Odpowiedz
@lordvankris: Spodziewales sie ze ludzie beda pamietac kiedy masz urodziny? xD Matka i dziewczyna ma pamietac, jak ojciec tez pamieta to jest dobrze, a reszta to juz bonus
  • Odpowiedz