Wpis z mikrobloga

Maszyna losująca chyba ma jakiś nowy lepszy algorytm ( ͡° ͜ʖ ͡°):
No dowieczór o właśnie chciałem wam powiedzieć o bułke bo wypiłem właśnie z mlekiem kubek tego co pokazywałem o kurde 2 kilo ile to witamin najlepsze to jest. No dużo chodzę po prostu trochę masy trochę siły o właśnie chcem tez powiedzieć no kupił akumulator krzysztof ale ogułem co mu dałem no była policja dzielnicowa była pojechaliśmy z bankomatu wziąłem 300 złoty na poczcie zapłaciłem dla krzyśka żeśmy dali mu ogułem spokój ale on potraktował mnie no jutro będzie lajt. Właśnie sobie zjem bułke z kefirem dużo białka trzeba. Dobre o i bardzo dziekje za mojego ogułem przyjaciela który o super napisał no chce ogółem no jutro albo w niedziele sie spotkac albo porozmawiac jak to oguełm wszystko zeby powolutku ogarnąć, sztrzelncia chyab pierwsza bedzie strzelnica no poka wezme kamere są szelnice w białym stoku że ogółem o okualrY wezmę żeby he trafiać że i tak to jest właśnie no nie nagrywam musze teraz troche nagrywać żeby bo ogółem trochę spadło mi bo mało. Ja nie mam czasu rozmawiać maminne zajęcie ostatnio bardzo mało nagrywałem na pewno czekaliście na na jakieś po prostu wiadomości. to macie ogółem co wczesniej powiedziałem to powiedziałem ale tak zrobię paszport ludzie wyjeżdzają a przyjdzie ten czas co mówiłem właśnie 300 tysiecy zastrzyków juz przyszło do polski ale z pielęgniarką rozmawiałem a pielegniarka powiedziała ze 70 stopni mrozu muszą po prostu te zastrzyki byc ponieważ zeby sie one nie zmarnowały a później one wyjmują całe te wszystko i po prostu jest tak ze po prostu robią ludzią zastrzyki no do mnei nie zadzwoni nikt już teraz ja jestem osobą prywatną ja ogółem nie sami widzicie sami widzicie nie przeklinam nie wyzywam nie mówie złych rzeczy, chcem sam pamiętacie co powiedziałem w tamtym roku ze chcem noo przerywa mi no i się pozbędziesz mnie
No nie ma kiedy i po prostu o co powiedziałem dobry dobre sny mi sie teraz w t ym co noce była co bardzo mi sie super to o. oprócz mnie. Nie da nagrać o pieniążki i 2 tysiące dzisiaj wyjął widzicie ja za 1800 podatek 1800 podatku musiałem zapłacić za grudzien a on nie rozlicza sie podatków nie płaci no jest tutaj ogółem mielismy dzisiaj zrobic ale jest ogółem zadłużenie ale jestem zameldowany na stałe. to miasto no ja bedę pragnął nagrywać, zbierac zeby kupic cos z tego tak i temu mówiłem po o tym pająku bo to jest znak o widzicieja ode mnie 300 złoty wziął ze nie posadzili na 3 dni he.nigdy w zyciu nie bede nagrywał jeszcze mam marzenie wstawic zeby tak po prostu rozmawiałem z pewną osobą i po prostu i do tego dojdzie ze przyjdzie tak samo tak samo jak miałem ogółem pojechać do wrocławia a pojechałem na sylwestra no na cudownej kobiety ogółem którzy asia też zapraszała mnie serdecznie jestem z tego zadowolony i po prostu nie wiedziałem ze takie cos moge spokojnie spędzić ten czas tam ogółem nic złego się nie działo to że ogółem było pokazane ze nogi masowałem a to właśnie specjalnie to było robione nic złego nie było pokazywane to ludzie ogółem w jaki sposób sie zobaczyli że moge w jakiś sposób z kobietami porozmawiać no to fanki oglądają mnie i temu nei nagrywałem teraz nagrywam i napewno bedązadowolne tak samo bardzo dużo jest kobietktóre też czują się samotne a więcej jest ogółem kobiet nich mężczyzn tak jest a nie inaczej no i ogółem dziekuje ze w jakiś sposób to wszystko mi sie powoli odkręca i mogę widzicie normalnie spokojnie rozmawiam co chcem to powiem czego nie chcem to nie musze mówić właśnie tak powinno być i czekajcie na dobre znakiz góry zeby to ten wirus żeby matka boska jesu chrystus po prostu wygładzić z ziemi ten tego wirusa zeby ludzie zyli szczesliwie a nie męczyli sie i na ten temat chciałem powiedziec.
#kononowicz
  • 4