Wpis z mikrobloga

Kupilem 1 btc na poczatku 2020 a sprzedalem wszystko na niewielkiej korekcie pod koniec listopada bo myslalem ze poleci (tez zwrocilem uwage na posty tego klauna jurek ogrek :///) tuz przed tymi gigantycznymi wzrostami chcialem pozniej odkupic na dolku ale dolka juz nie bylo i byly juz tylko wzrosty to uznalem ze nie opaca sie juz bo tak poleci a on ciagle rosnie :/
pluje sobie w ryj za to ze sprzedalem.
Mam nadzieje ze bedzie w najblizszym czasie okazja zeby sie zaladowac.
Teraz juz wiem ze tylkp hodl i nie popelnie wiecej glupich bledow tylko niech btc da mi szanse..
Czym bitcoin leci wyzej tym wiekszy bol dupy mam i gorsze samopoczucie niech spadnie w koncu..
moglbym za to zrobic sobie nawet paroletnia przerwe od roboty a tak to codziennie januszex kur..
#bitcoin
przegryw2703 - Kupilem 1 btc na poczatku 2020 a sprzedalem wszystko na niewielkiej ko...

źródło: comment_1610117233ZqS1mliJeVZI6qjkiGIFCY.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
(tez zwrocilem uwage na posty tego klauna jurek ogrek :///)


@przegryw2703: czemu na niego akurat a nie na tych, którzy móili o kupnie?
Chcociaż moim zdaniem nie powinieneś słuchać nikogo, sam decydować, zawsze.
  • Odpowiedz
@przegryw2703: Jak bedziesz chcial wniesc jakis pozew przeciwko nie ma to dorzuce sie jak bedziesz potzebowal pieniedzy, mam na mysli zjeburka zeby pozwac o doradzanie w sprawie finansow nie majac przy tym zadnego prawa
  • Odpowiedz
@misiekthe1212: teraz to chyba zupelna loteria czy pojdzie w gore czy jebnie porzadnie chyha poczekam na sensowna korekte..

@gosciu82: nie chce stracic teraz a ryzyko jest duze
@zonbat: Wiadomo ze samemu ale wykop tez czytam i jakis taki przekonujacy byl.. wiadomo ze nie winie jego bo decyzje podejmuje sie samemu ale tak uwazam ze jest to piep@#ony szkodnik
@Dantte: wiadomo ze trzeba myslec samemu i nie moge nikogo
  • Odpowiedz