Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelek007k: chyba mam prawo mieć wymagania incelu,chcę chłopa który szuka kobiety a nie drugiej matki co będzie za niego prać i gotować. Z resztą i tak jest w kolejce 5 kolejnych a ty bądź sobie dalej incelem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelek007k: chyba mam prawo mieć wymagania incelu,chcę chłopa który szuka kobiety a nie drugiej matki co będzie za niego prać i gotować. Z resztą i tak jest w kolejce 5 kolejnych a ty bądź sobie dalej incelem

@Brightsider: Nie, wiem po co od razu kogoś obrażać. Jak już kiedyś napisałem, wstawiam śmieszne lub żenujące obrazki z którymi się nie utożsamiam , może z kilkoma. Sprawdzam tylko innych poczucie
  • Odpowiedz
@rozgotowanymakaron: wiem że heheszki ale ja po przejściach z kobietami teraz pytam każdej np czy umie gotować albo zająć się po prostu mieszkaniem/domem. I wyobraź sobie, że tak jak kiedyś myślałem, że tylko fececi potrafią 90% czasu przesiedzieć przed monitorem tak zmieniłem zdanie w ciągu niecałego pół roku.

Znaleźć dzisiaj kobietę w wieku ok 30 lat normalną (tzn bez kota i zadatków na żółte papiery), która potrafiłaby gotować, sprzątać i
  • Odpowiedz