Wpis z mikrobloga

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" jak to odpalałem myślałem że to będzie jakiś horror i że to nie jest polski film. Puściłem to przy mirabelce i nie mogłem już wyłączyć tego gniotu ().W ogóle super pomysł w filmie żeby pokazywać gwałty na mężczyznach jako coś śmiesznego. No boki zrywać. #film #netflix
  • 6
@pawel0707: zauwazalne jest, ze ta zgraja mlodych ludzi, ktorzy zaczeli kariery wystepem w Befrach, "specjalizuja sie" obecnie w filach - pastiszach glupich filmow z usa sprzed lat. Obecny jest luzna kalka "Strasznego filmu", ktory za gowniarza byl bardzo fajny a dzis trzeba go rozchadzac jak sie przypomni. Wczesniejszy horror "W lesie nie zasnie nikt" tez byl przerobieniem horroru z hameryki na polska modle i zwyczajnie trzeba miec to na uwadze przed
@Toszeron: Ja tam nie mam nic do odtwórczości filmowej. Taka praktyka może być nudna dla "koneserów" kina ale może całej masie podobać się jakieś nowsze wcielenie filmu. Mnie poziom cringe gniótł na sofie. Ale gwałt na mężczyznach mnie zwyczajnie #!$%@?ł. Wiele aktorów grajacych w tym filmie wypowiada się o opresyjności względem kobiet i co kobiet nie spotyka. Jednocześnie uważają że gwałt na mężczyźnie jest zabawny... No ale kij wyżaliłem się i