Wpis z mikrobloga

@pablo397: Wczoraj w pracy miałem klientkę z Czech i ją o to zapytałem, to mi powiedziałam, że mieli godziny dla seniorów, ale szybko zrezygnowali bo rząd Czeski uznał, że to debilizm
  • Odpowiedz
@kinson: w Austrii rzad probowal ustanowic godziny seniorow, ale sieciowki sie nie zgodzily, argumentujac iz jest to bez sensu bo w tym momencie klienci sie bardzo dobrze rozkladaja podczas calego dnia a dodtkowo bylaby to dla nich finansowa strata. Nie przeszlo.
  • Odpowiedz
@pablo397:
W Holandii są godziny dla seniorów tylko z tą różnicą że to jest proźba by jak można to nie uczęszczać do sklepów. Nikt cię nie wygania i można spokojnie iść na zakupy
  • Odpowiedz
@kinson: Nie zapominajmy o zakazie wychodzenia z domów do 16 roku życia! Co prawda aktualnie zawieszonym z powodu ferii, ale nadal nie wiem co on ma dawać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MateuszHadeusz: no #!$%@? jest, ale przynajmniej starszenstwo lazi na zakupy w tych godzinach, a nie mimo ze maja wyznaczone godziny to i tak moga sobie pójść kiedy chcą :)
  • Odpowiedz
  • 1
@kinson To musisz być chyba głuchy, bo godziny dla seniorów obowiązywały i obowiązują w wielu krajach, przykładowo Hiszpania, USA, Niemcy, Czechy itd.
  • Odpowiedz