Wpis z mikrobloga

Musimy sobie coś wyjaśnić. Ja znam Adama dobrze już od kilku lat. Z wielką przyjemnością obserwuję, jak ten skromny, sympatyczny chłopak z Koła spełnia swoje marzenia, jak wbrew przeciwnościom zdobywa kolejne stopnie dziennikarskiego mistrzostwa. Jako rodowity dębiczanin wiem, na jakie poświęcenia Adam gdzieś tam musiał się zdobyć, żeby być tu, gdzie jest teraz. Ten luz, to poczucie humoru, ogromna wiedza – to coś, czego wszyscy moglibyśmy się od niego uczyć. Dlatego mam taki apel do osób, które biorą udział w kampanii nienawiści, której ofiarą stał się Adam: spójrzcie w lustro, zastanówcie się, czy nie zdarzyło wam się popełnić błędu. Zawsze powtarzam, że internet, komputery, smartfony, to wszystko wyrządziło nam ogromną krzywdę. Pamiętam, jak wracałem ze szkoły, rzucałem plecak i szedłem pokopać piłkę, i ubolewam nad kondycją dzisiejszego społeczeństwa, kiedy stoję na światłach i widzę, jak grupka 15-latków idzie i wpatruje się w te małe ekrany. To jest ich świat, świat fałszu, świat hejtu, świat niespełnionych oczekiwań, świat, w którym – jak ostrzegał Chrystus – miłość wielu ludzi ziębnie. Pomyślcie, czy chcecie do tego przykładać rękę. Czy na pewno chcecie, żeby wasze dzieci żyły w takim świecie?
#weszlo #kanalsportowy #pilkanozna
Clermont - Musimy sobie coś wyjaśnić. Ja znam Adama dobrze już od kilku lat. Z wielką...

źródło: comment_1610087910anpOTaqHh9ReZsfX2eTHIO.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@klinQQ: afera, bo niby kupował i zakładał sobie multikonta, żeby pisać o sobie dobre opinie w necie. Dla mnie to wyższy poziom abstrakcji i narcyzmu, ale nie znam dokładnie tego środowiska, może takie rzeczy faktycznie się dzieją xD
  • Odpowiedz
@Clermont: Naoglądałem się już tyle KS że przeczytanie tego tekstu głosem Matiego Borka to jest nic. Ja już umiem nim stawiać pauzy, przecinki i nim modulować. O kurła...
  • Odpowiedz
@Krisu_7 jeśli karierę można zbudować na hektolitrach anonimowych tweetów i komentarzy, to nie wróży to zbyt dobrze XD Co innego jakby te peany pochodziły od jakiś autorytetów, ludzi o potwierdzonej opinii w branży.

Ale może to tylko ja przeceniam nasze sportowe dziennikarskie podwórko...
  • Odpowiedz
  • 0
@Clermont

Ma Ma Maaati pełna zgoda. Lu lu luuudzie nie rozumieją jakie oczekiwania i prepresja ciąży na nas ludziach sportu , ludziach pipiłki. Ktoś powie, że jesteśmy burakami, ale Mamati czy ja wyglądam jak burak? Prędzej jak mamarchewka hehe. Trzeba mieć ten sycylijski luz, wiesz jak jest. Miałem kiedys 20 lat to bybyło nie do pomyślenia co się dziś dziedzieje. Ja się modliłem żeby mnie matka laczkiem przez ucho za przeprzeproszeniem nie
Wuja66 - @Clermont

Ma Ma Maaati pełna zgoda. Lu lu luuudzie nie rozumieją jakie ocze...

źródło: comment_16101223389DnXfVX006pCz96SeMn2d0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz