Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie ten hejt tutaj na PANA DZIENNIKARZA POLA... Sytuacja z Kotleszka pokazała, jak rozpoznawalność i "fejm" odbija do głowy. Borek, Smokowski i wielu innych się napina i zgrywają kozaczków. Osobiście najbardziej z kanału sportowego lubię łysego kudłacza. Jest zawsze uśmiechnięty, normalny, umie się pośmiać z siebie samego i ma ogromny dystans. Do tego jest zawsze przyjazny i nieważne czy ma lajwy na 20 tysięcy osób czy u siebie na kanale na 500 robi to wszystko z pasji i z uśmiechem na twarzy(wyobrażacie sobie takiego Smokowskiego robiącego o 1. w nocy lajw dla jakiejś garstki osób?). Ja tam szanuję Pola za naturalność. Mało takich osób, które w szołbiznesie zachowują naturalność. Do tego jesscze pomaga jakimś młodym dziennikarzom napotkanym na Twitterze na początku ich karier. Jest po prostu miłą, ciepłą osobą. Niby tak niewiele a przy bucach w dziennikarskim piekiełku tak wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łysy kudłaty.
Szanujesz- plusujesz
#kanalsportowy #polska #sport
KRZYSZTOFDZONGUN - Dziwi mnie ten hejt tutaj na PANA DZIENNIKARZA POLA... Sytuacja z ...

źródło: comment_16100684187KCzrXskAyhoavgXldMK9V.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Jak ktoś słusznie zauważył na tt to aferę z Kotleszka rozkrecilo dwóch dziennikarzy którzy przez parę lat jedyne co chyba robili to kreowali wizerunek reprezentacji Polski przez łączy nas piłka. Więc sami nie są też niezlomnymi dziennikarzami bez skazy (chociaż bardzo lubię foottruck)
  • Odpowiedz
@piotrveyner: no dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Pół nie dość, że się nie napina to mnie urzekł otwartością na internet. Gość ma chyba koło 50 lat, ale nie zachowuje się jak typowy boomer co na Internet zlorzecze. I nawet po jakichś głupich żartach i wkrętach typu najlepsza piłkarka Sasha Grey na live dalej się uczy internetow i sam się śmieje ze swoich wpadek. Spoko gościu
  • Odpowiedz
aferę z Kotleszka rozkrecilo dwóch dziennikarzy którzy przez parę lat jedyne co chyba robili to kreowali wizerunek reprezentacji Polski przez łączy nas piłka. Więc sami nie są też niezlomnymi dziennikarzami bez skazy


@Gohji: a teraz wytlumacz nam wszystkim na czym polega skaza w tym, ze zrobili najlepszy pr reprezentacji jaki ta mogla sobie wymarzyc?
  • Odpowiedz
@piotrveyner: o tak Borek to taki cwaniaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony lubię go bo fajny z niego dziennikarz i jego głos kojarzy mi się dobrze, bo z dobrymi wynikami repki, ale osobiście nie chciałbym mieć takiego przyjaciela, bo zawsze by kozaczył i coś dogadywał (szczególnie przy dupeczkach). A taki Pol fajny kumpel i śmieszek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN hejt na Pola wynika z tego ,że czasem brakuje mu po prostu wiedzy czysto sportowej i #!$%@? coś głupiego, no i łatwo łapie jakieś głupie zarzutki. Nie zmienia to jednak faktu ,że wydaje się naprawdę spoko gościem i jest całkowicie naturalny na tych swoich lajwach, ja go tam lubię. Niestety mam wrażenie ,że Pol nie odnajduje się w kanale sportowym, jest jakiś spięty, sam zdecydowanie lepiej wypada.
  • Odpowiedz
  • 2
@kfiatek_na_parapecie

No jeśli istnieje coś takiego jak honor/sumienie dziennikarza
(Wisnia przed LNP pracował w Orange Sport, Polkosia nie wiem skąd wzięli bo go nie kojarze, ale widziałem ze robił tez materiały w C+, więc uznaje ze przed LNP byli dziennikarzami) to jednak byli świadkami dobrych chwil w kadrze ale też tych złych i jeśli przed Euro 2016 to glaskanie repry zrobiło robotę (a filmiki chłopaków były mega), to myślę ze później to się odbilo czkawka (glaskanie, nie filmiki) kadrze.

No i czy rzetelny dziennikarz (Wiśnia był w sumie też uczniem Zarzecznego, który mówił ze dziennikarz ma pokazywać prawdę i nie ma kolegów wśród sportowców) powinien koło tych złych rzeczy przechodzic
  • Odpowiedz