Wpis z mikrobloga

@crest To dodaj jeszcze obiektywnie, że fanatycy Trumpa wtargnęli do jednego z najważniejszych budynków w USA, w trakcie kluczowych obrad związanych z wyborami, prowadzonych przez ich własnego wiceprezydenta XD
  • Odpowiedz
  • 36
@MatiBicek nie wspomniajmy o podpaleniach, kradzieżach, szabrowaniu, atakach na sklepy gdzie właściciele byli biali, pobiciach, kilku morderstwach najważniejsze, że prawaki wtargenli do capitolu na kilka minut!!!!!! To straszne!!!!oneoneone
  • Odpowiedz
Porównywanie palenia jakiś sklepów do włamu do Senatu to jak porównywanie kradzieży fajek z kiosku do kradzieży Mona lisy z Luwru.
  • Odpowiedz
@Nuuk: gówniane porównanie. Kradzież mona lisy byłaby trudniejsza niż wejście do takiego budynku rządowego. Zresztą, porównanie do kradzieży, a jak wielkich zniszczeń materialnych dokonali trumperzy a ile pewne społeczności pod szyldem BLM? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crest: Jak coś to ja jestem lewakiem i pluję na tych wszystkich co to uważają za słuszne strzelanie do ludzi, bo "wkroczyli do świątyni demokracji". Gardzę tymi wszystkimi zwolennikami procedur prawnych za wszelką cenę. Mam nadzieję, że Ty też i nie krzyczałeś, że strajki vs aborcji są nielegalne
  • Odpowiedz
  • 0
@Nuuk jasne, co tam z podpaleniami, ludźmi którzy stracili dorobek swojego życia, morderstwami, terrorem jaki panował na ulicy, aktami agresji wobec białych osób- jakieś dzbany przebrane za kij wi co (w tym jak sie okazało osoby powiązane z blm) weszły do capitolu i zostaly z niego usunięte. Co za straszna trauma!
  • Odpowiedz