Wpis z mikrobloga

@Ana77: to teraz zadaj sobie pytanie czy w wieku 38 lat, masz szansę nadgonić innych? Jakie są twoje szanse na znalezienie dobrej pracy, gdy musisz konkurować z 24-latkami po studiach. A jak nie z nimi to nadal z ludźmi młodszymi. Co więcej dla kobiety w wieku 38 lat, pewne sprawy już są zamknięte, jeśli nie ma dzieci to raczej ich mieć już nie będzie. no chyba, że adoptuje, ale z tym
@Ana77:

Za nasz nastrój odpowiadają głównie przyzwyczajenia i nawyki myślowe. Polecałbym psychologa, ale gdybym miał napisać coś od siebie, to nie dziwne, że jeśli jesteś pesymistką całe życie to cały świat widzisz w czarno-białych barwach - bo tak po prostu nauczył się twój mózg, skoro robisz coś regularnie, to umysł twierdzi, że to właściwe. Wiesz od czego zacząłem wychodzenie z depresji? Od mówienia sobie w głowie na siłę jakiś przyjemnych i
@Elrondka88:

No i właśnie o tym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Świat jest przeogromny, jest masa miejsc, ludzi, sytuacji, możliwości, więcej, niż jesteśmy w stanie pojąc umysłem - a ty skupiasz się na ludziach którzy robią ci pod górkę. Ja nie jestem psychologiem z wykształcenia, więc nie chcę też zbyt dużo mówić, czy też porównywać do mojej własnej sytuacji - bo ludzie są różni. Ale powiem ci,
@ruszka:

Ale powiem ci, że ja chorowałem na depresję większość mojego życia i czasami wystarczy 5h z dobrym fachowcem (niech cię ręka Boska broni przed psychologiem na NFZ!), żeby zmienić swoje nastawienie o 180 stopni i zobaczyć zupełnie inny świat.


To fajna ta depresja, taka nie za poważna skoro mija po 5 godzinach rozmowy z kims xD W sumie cieszę się, że ci się udało zmienić wiele na lepsze, ale nie