Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emes83: Tydzień się pobawiłem. Wrzuciłem 4k, #!$%@? 1k w tydzień, poszedłem w NIO, Tesle i dopiero zacząłem odrabiać. Zostawiłem jeszcze na dwóch spółkach, które mają lada moment odpalić, ale pewnie też bedzie wtopa. Nie jest to dla każdego.
@emes83: Rano wszedłem, na screenie jak sprzedałem wieczorem.

Czasem można się załapać na pociąg, ale większość to pull and dump, dlatego przede wszystkim trzeba robić własny research i sprawdzać dlaczego cena akcji nagle podskakuje.

Ale niektóre groszówki trzymam też długoterminowo jakoś od miesiąca, i jak na razie cały czas stabilnie na plus. W razie czego mam odpalone zlecenia stop.
papaj42 - @emes83: Rano wszedłem, na screenie jak sprzedałem wieczorem.

Czasem moż...

źródło: comment_16100530873onlaYeKgPvYPLKLSmb4g0.jpg

Pobierz
@emes83: A tak wygląda mój portfel po dwóch tygodniach inwestowania. Wszystko zamierzam trzymać raczej długoterminowo, o ile nic nie spadnie grubo z rowerka, plus okazjonalny day-trading.
@Spajkuss: Reddit r/pennystocks polecam, plus jakieś stronki typu stocktwits.

Ta spółka konkretna to akurat widziałem, że ktoś wrzucił jakiś swój research na jej temat i zaczęła się lawina komentarzy, więc strzeliłem, że dużo ludzi dzisiaj to kupi. Sprzedałem akurat jak zaczęło spadać, bo w sumie o firmie nie było żadnego info od jakiś dwóch miesięcy, więc klasyczny pull and dump.
@papaj42: r/pennystocks przeglądam codziennie ale nie znalazłem gdzieś informacji o cloudcommerce. Dopiero jak zobaczyłem, że pojawili się w dzisiejszych wygranych na dole to postanowiłem wejść. Jutro próbujemy znaleźć znowu coś :D Jakieś tipy?