Wpis z mikrobloga

@WeezyBaby: Uwierz lub nie ale wiedziałem że taka będzie odpowiedź XD Jak z podręcznika "jak wychować nastolatka"
A teraz przestań obrażać ludzi którzy mają określony pogląd na świat (a jak już musisz to oznacz i pozwól odpowiedzieć)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scotieb: Teraz juz całkiem poważnie, oznaczyles mnie i napisales ze jestem dzieciakiem. Nic o tobie wcześniej nie wspominalem to ty mnie zaczepiłeś. Odpowiedziałem ci, że nie masz innych argumentów to zacząłeś pisać od julkach, nazwales mnie oskarkiem a tutaj piszesz o określonym poglądzie na świat i obrazaniu xd sam zacząłeś i robisz takie fikołki no i o tym ferrarim wspomniales a to nie o nim pisałem. Mamy inne zdania w kwestii
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: Bo mogę napisać opinię o

japi&rdole xD kiedy takie gadanie wymrze

Kto inny jak nie dziecko ma ból o to że dziadki sobie ponarzekają na obiektywnie głupią muzykę jaką jest w tym przypadku "ona by tak chciała" ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeden z nich powie dobitnie jak jest

Po 2 reszte już opisałem oski
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@scotieb: Cóż możesz, ale nie broniłem tego utworu ( ͡º ͜ʖ͡º) chodzilo mi o ogół. Jakbyś nie napisał, że jestem dzieciakiem to odpisalbym ci normalnie ¯\_(ツ)_/¯ Tak i ja mogę napisać swoje zdanie o tym co ty piszesz. No a dzieciakiem niestety nie jestem.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku.
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: Ten utwór wpisuje się w ogół co zapewne wiesz.

No a dzieciakiem niestety nie jestem.

Wściekłość mówi co innego młody człowieku...skoro aż tak cię to denerwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz