Wpis z mikrobloga

Mireczki, coś chyba jest nie tak z moim Macbookiem pro, często pokazuje mi przy przeglądaniu Facebooka lub Google Maps informacje jak w screenie...
Konfiguracja:
Sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 2,6 GHz 9. generacji
Turbo Boost do 4,5 GHz
AMD Radeon Pro 5300M z 4 GB pamięci GDDR6
16 GB pamięci DDR4 2666 MHz
512 GB pamięci masowej SSD¹

Czy ktoś ma pomysł co jest nie tak, lub jak zdiagnozować? Mój 5 letni MacBook Air z 8gb ramy nigdy mi nie pokazał takiej wiadomości. Czasami mam też wrażenie, że jak na taką konfigurację to trochę zamula.
#apple #macbook #komputery #laptopy
Liuxus - Mireczki, coś chyba jest nie tak z moim Macbookiem pro, często pokazuje mi p...

źródło: comment_1610028497lXPpr9ApYN0gIHEEJ38PW1.jpg

Pobierz
  • 6
@schriker: Możliwe, że z safari, bo częściowo strony, które na innych przeglądarkach działają dobrze, tu się wykrzaczają.
@clas: Zamulacz wiadomo, ale dziwne, że na starym MacBooku air ze zdecydowanie słabszą konfiguracją nigdy nie miałem takiego komunikatu a też używam głównie Safari.
@Liuxus: Z FB to loteria. Czasami działa ok a czasami drąży komputer na maxa. Dlatego wcześniej mogłeś tego nie widzieć. Dodatkowo ja FB otwieram tylko w nowym oknie prywatnym. Mam wrażenie ze wtedy mniej obciąża kompa.
@Liuxus: ta, na 13” 2019 to samo, reddit albo google maps i siemano. Na reddicie widziałem post, że ponoć w nowej wersji, która na razie jest jako technology preview jest dużo lepiej, sprawdzę wieczorkiem jeśli da się to normalnie zainstalować