Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki. Kupiłem rodzicom Xiaomi Mi Box no i wyczytałem, że istnieje coś takiego jak Kodi. Próbowałem wdrożyć się w temat, ale im dalej w las, tym ciemniej. Mniej więcej rozumiem czym jest Kodi, natomiast z tego co się zorientowałem, żeby móc oglądać filmy/seriale/tv, trzeba zainstalować jakąś wtyczkę, np. Cherry? Na youtube znalazłem całkiem prosty tutorial, ale zdaje się, że cośtam po jakimś czasie wygasa, bo w komentarzach widzę, że ludziom nie działa.
W necie jest pełno informacji o jakichś repozytoriach itp., ale problem istnieje właśnie w nadmiarze tego wszystkiego, trochę ciężko się połapać takiemu noobowi, którym jestem.
Jakie kroki powinienem podjąć/co zainstalować, żeby mieć dostęp np. do Canal+ i HBO? Czyli, krótko mówiąc, co zainstalować, żeby było fajnie? ;P

#tvbox #mibox #androidtv #xiaomi #kodi #cherrytv
  • 4
@produkt: z tego co ja patrzyłem jakiś czas temu ( chciałem włoską telewizję, do osłuchania się z językiem) ciężko jest znaleźć coś darmowego a tym bardziej Canal +/HBO. Znajomy wykupił u gościa transmisję za jakieś grosze i ma udostępnioną telewizję właśnie przez Kodi. Nie wiem czy znajdziesz darmowy dostęp do HBO, jak znajdziesz to daj znać, z chęcią skorzystam.