Wpis z mikrobloga

@InnyPunktWidzenia: też mi się to marzyło od dawna. W sensie to byłoby wykonalne - swego czasu dużo czasu spędzał przed lajtopem, to co za problem żeby jakiś aron założył mu tu konto i pokazał gdzie sie wysyła sie odpowiedzi? jakie to byłoby złoto. Z każdym wchodziłby w polemikę xd.
  • Odpowiedz
  • 6
@SiennaWest No ja z chęcią bym zobaczył co Konon mówi o swoim tagu i jak go czyta. Ustawić mu tylko stronę i ustawienia postów aby wybierało wszytskie i wszytsko. Zapewne by chciał zgłaszać tych co po nim jadą, a tych co śmieją się z Wojciecha by kadził w filmach mówiąc że On się uśmiał się.
  • Odpowiedz
  • 2
@SiennaWest
O albo że tak on musi to śledzić aby znać spiski na swoje życie! A dodatkowo piszą tu prawdę o Wojciechu. To powinno być w formie tableta na którym działa tylko ten tag i nie da się nic innego włączyć xd
  • Odpowiedz
@InnyPunktWidzenia jak by udało mi się wejść do Belwederu, było by to możliwe :) może i krzysia by się dało namówić na lajta jakiegoś z czytaniem wykopu(oczywiście namówilo by się go łatwo bo $). Ale jak wiadomo rude rządy panują w uniwersum, i nie puszcza dojnych krów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DonRademenes: ufam dla jego, postaraj się. Yebać tą ulaną kuhwe z wiadomo skąd i te jego kamery... Jak masz jaja i masz w dupie tego psa arona co tylko głośno szczeka na filmikach, a do knura pyska nie umie odewać jak mu żonę obrażał to masz potencjał.
  • Odpowiedz
@kujaj00r Dobrze by było, tesknie chyba jak każdy za Uniwersum bez rudych rządów. Ale będzie się kurczowo trzymał rękami i nogami Majora i Krzysia, bo jak napisałem wyżej, nie puści dojnych krów.... ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
Nauczyłby się jakby ktoś poinstruował i odpowiednio zachęcił jak to Knura - u jego są uprawnienia na komputer. Kwestia raczej przyzwyczajenia, a sms pisac nie umie całkiem sporo osób po 60tce
  • Odpowiedz