Wpis z mikrobloga

Mircy, gdzie w krótkim czasie mogę najwięcej się dowiedzieć o kryptowalutach?

Przy okazji zapytam która platforma jest według was bezpieczna? Co myślicie o BitBay, Binance i plus500?

#kryptowaluty
  • 23
@banani: Ja zaczalem od coinbase i zakupu portfela hardwareowego. Potem shitcoiny, twitter, publikacje, medium, z czasem ksiazki, tradingview, zabawa i #!$%@? na futures, wiecej ksiazek, bitcoin hodlowanie 100%. I teraz to jestem ja, w tym samym miejscu reszta ci powie, ze to co robie ro bzdura z ich punktu widzenia i beda mieli racje. Zupelnie szczerze, zacznij od podstaw, jak kupic, jak trzymac samemu, a nie na gieldzie. Potem, z czasem
@banani: Jedna porada, szczegolnie jak widze 8,8k „traderow”. Uwazaj bardzo. To dziala tak, ze masz jeden wykres, trzech „traderow”, osiem opinii. Wiadomo, mozna wyhaczyc jakies coiny przypadkiem, ale w wiekszosci wypadkow bedziesz mial tam grupe ilus osob, najczesciej „powazanych”, ktore same beda pompowaly cos czego maja torby i zrzucaly na ludzi, ktorzy beda mysleli, ze wchodza w jakas #!$%@? akcje. Nie mowie, ze tak wszedzie jest, ale na serio - ostroznie
@ParisHowlett: dzięki za ostrzeżenie, jestem tego świadom, że trzeba uważać. Przyznam Ci zupełnie szczerze, że do zainwestowania w kryptowaluty, konkretnie ETH, bardzo mocno namawia mnie osoba z Internetu, której osobiście nie poznałem (tak, wiem jak to fatalnie brzmi). Twierdzi, że jest z zagranicy i szuka znajomości w Polsce ponieważ zamierza w niedalekiej przyszłości zwiedzić nasz kraj. Pisze, że na kryptowalutach mocno się wzbogaciła i z wdzięczności namawia bym kupił ETH, a