Wpis z mikrobloga

Mircy z Diablo II, pomoże mi ktoś? Pierwszy raz gram online i wszedłem na krowi poziom a krowy były zlurowane do tp i deadłem na strzała i straciłem całe eq XD i nie moge teraz odzyskać, server enchant-run7

#diablo2
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mACIOR: ooo dzięki, ja w opcjach próbowałem i nie działało :D czyli do drugiego aktu na koszmarze i całą grę na normalnym grałem bez hotkeyów xD nieźle
  • Odpowiedz
@Shavarus co jakis czas zmienia sie ladder czyli powiedzmy cos jak sezony w d3, ale bez wydarzeń czy zadań. Postacie ladderowe moga grać/handlowac tylko z ladderowymi i najlepsze postacie sa widoczne w rankingach. Jak masz obecnie rankingową postać to znaczy że masz postac na "najnowszym" ladderze i wszystko jest ok. Jak sie zmieni ladder to Twoja postać przestanie byc rankingową i zeby grac z resztą trzeba bedzie stworzyć nową.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: pytanie techniczne, bo na wiki nie znalazłem: mój %magicfind przechodzi na moje summony (necro here)? Bo z tego co wyczytałem, %magicfind się aplikuje w momencie zadania ostatecznego ciosu, i np. wyposażyłem najemnika swojego w item do %magic_find, natomiast nie wiem jak jest z moimi summonami, czy mają mój, czy nie mają w ogóle.. A często to one finiszują mobka.
  • Odpowiedz