Wpis z mikrobloga

Mircy z Diablo II, pomoże mi ktoś? Pierwszy raz gram online i wszedłem na krowi poziom a krowy były zlurowane do tp i deadłem na strzała i straciłem całe eq XD i nie moge teraz odzyskać, server enchant-run7

#diablo2
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shavarus wszystko jak powinno być, nie wiem w jakich sytuacjach giniesz, ale summonerem najczęściej wynika to ze zbytniego szarżowania bo jak sie daje stopniowo wybijac wszystko szkieletom i okazjonalnie pomaga wybuchem czy klątwą to da sie przejść całość bez problemów. Faktycznie pod lewym tylko zeby i duch, zapomniałem a tez mnie to wkurzalo
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: bo irytowało mnie, że nigdy nie trafiałem ruszczką :D dex pod homo? nie ogarniam skrótów, de facto pierwszy raz gram w pełni świadomie w tę grę, bo za dzieciaka to wiadomo. Aaa.. siły? Bo kupiłem takiego arma u NPC za 450k, który ma 555 obrony i bardzo chcę go założyć xD
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: ok, wygooglałem sobie, ale póki co tej tarczy nie mam, ogólnie ten necro jest na vanilli 1.13c z modem do dużej skrytki więc staty mogę sobie cofnąć od tak. Myślisz, żeby zredukować str i dex?
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz: #!$%@? naprawdę potrafią przytankować ładnie. Na normalu Diablo to była mordęga, bo biłem go sam z mercem (tzn szkielety też były ale padały od razu) i padałem jak szmata. Baal od zawsze był dla mnie łatwiejszy, ale i tam się męczyłem... A teraz? Wjechałem, do pierwszego powrotu do bazy Diablo nie mial 1/3 hp, poszedłem do aktu pierwszego, cyk, szkielety od nowa (wycwaniłem się) i od nowa jazda. Jedyne
  • Odpowiedz