Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ktoś z Was korzysta w domu z krzesła z rodzaju tych ze zdjęcia? Mam podobne krzesło w biurze i sprawdza się sto razy lepiej niż jakieś fotele niby-biurowe z Jysk czy IKEI.

Zależy mi przede wszystkim na dobrym podparciu pleców (wychylanie się/siedzenie prosto) i regulowanej wysokości podłokietników. Krzesła, z których do tej pory korzystałem strasznie szybko rozwalały się jeżeli chodzi o odchylenie (oparcie nie wracało do pełnego pionu kiedy chciałem usiąść prosto a nie się odchylać).

Będę wdzięczy za wszelkie linki albo nazwy producentów, których polecacie. Teraz już wolę dopłacić więcej a się nie denerwować co 2 m-ce.

#pcmasterrace
adam_87 - Mirki, czy ktoś z Was korzysta w domu z krzesła z rodzaju tych ze zdjęcia? ...

źródło: comment_16098553704VoKf0NHw3zaA8rfIbEANI.jpg

Pobierz
  • 29
@adam_87: Markus jest spoko. Mam już 3 lata albo dłużej i jest naprawdę w świetnym stanie. Bardzo wygodne i nie ma luzów. Siatka to wybawienie latem, bo można z tyłu włączyć wiatrak i jest o wiele łatwiej przeżyć upały. Tylko nie bierz wersji ze sztuczną skórą, bo po latach się kruszy. Na olx pełno takich. Wersja materiałowa jest o wiele praktyczniejsza.
@adam_87 tak jak przedmówcy mówili: to Marcus z Ikei. Też mam i też polecam. Jedyny minus tego krzesła jest taki, że nie ma regulowanych podłokietników więc przykładowo jeśli podłokietniki będą niżej niż blat biurka to średnio. Ale poza tym to bardzo wygodne krzesło