Wpis z mikrobloga

@STL9: Myśle ze to nie jest kwestia życia i śmierci, ale covid robi niezły burdel i nigdy nie wiadomo jaki mecz wypadnie, byłoby po prostu głupio zagrać free hita i pechowo nie mieć bramkarza.
@s3v3n: fakt, masz sporo racji, to zostawię pewnie tego Darlowa żeby był rezerwowy. Własnie w tej kolejce nie zagrał mi Fabian i McCarthy i trochę boli, bo obie drużyny na zero z tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@STL9: calvert-lewin przestał strzelać, 5 meczów bez bramki, może i wolverhampton ma dziurawą obronę jak ser szwajcarski ale nie wydaje mi się żeby miał nastrzelać, raczej typowy mecz na męczenie buły, już lepiej dać Willsona. Smith-row też nie jest jakimś pewnikiem, w tym sezonie zagrał 3 mecze i jakoś nie jestem do niego przekonany, jeszcze jest Willock na jego pozycji.
@furcio89: smith rowe przekonuje mnie ceną, bo jest takim zapychaczem u mnie w pomocy, 4.4 mln robia swoje, mam jeszcze Soucka za 5.0 kupionego, wiec cenowo mi się zgadza. Wiem, że Saka 5.3 kosztuje, ale ten mln robi mi różnicę, bo napalam się na kupno Kane'a za calverta właśni, ale brakuje mi jakies 0,5 mln w moim skladzie, a ten jest mocno przerobiony ze wzgledu na tę kolejkę
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: zbieram na Kane'a wlasnie, w regularnym skladzie ma Vardyego, wiec w duecie z Kanem mogliby fajnie nabić bramek, ale z tym się wstrzymam jeszcze trochę, bo normalna kolejka za jakieś 1,5 tygodnia to wiele może się jeszcze wydarzyć