Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
niby "fizycznie" do zdrady nie doszło, bo pisali ze sobą, przez prawie połowę naszego związku (pierwsze osiem miesięcy)


@strike_lucky: czy ty jesteś jakiś #!$%@?ęty cumplu? Zostawiłeś babę bo sobie pisała z typem? Czy Ty myślisz że kobieta, jest Twoja na wyłączność? No to Ci coś powiem, nie jest i nigdy nie będzie.

Albo złapałem zarzutke, albo typ ma grubo nasrane pod sufitem.

#zwiazki #seks #zdrada
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SebaD86: @MojaPieknaRoslineczko: panowie dla lasek to nawet pierwszy rok to jest takie, a hui wie co z tego będzie, może znajdę innego. Mogła mu nawet filmiki nagrywać jak się masturbuje, co z tego?! Jakby, natlukli nam do łba że poligamia jest zła, i człowiek sobie z monogami zrobił sacrum, nadał jej wartości z dupy. Żyj tak jak chcesz i daj żyć innym.
  • Odpowiedz
@Ponc3k nie panowie, bo jestem kobietą, to po pierwsze. (Ustaw sobie płeć, to będziesz widział/a niebieskie i różowe paski)
Po drugie ktoś kto jest w związku i nie umawia sie z góry, że chce wolnego 'związku' powinien wiedzieć, że zgadza sie na monogamię. A jesli nie, to szuka kogoś, kto też chce fwb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MojaPieknaRoslineczko: powiedz mi, jesteś w związku 20 lat, nagle Twoj partner zrobił skok w bok z młodszą, poczuł zew natury i to wszystko. Żadna miłość, po prostu ulżył sobie. Nic go z nią więcej nie łączy. I teraz tak, macie 2 dzieci, wspólny dom, dobrze Wam się żyje, oboje pracujecie, 2x do roku wyjeżdżacie na większe wakacje. Co robisz? #!$%@? sobie życie, sądy, dzielenie majątku, przeprowadzka tylko dlatego że 2k lat
  • Odpowiedz
panowie dla lasek to nawet pierwszy rok to jest takie, a hui wie co z tego będzie, może znajdę innego. Mogła mu nawet filmiki nagrywać jak się masturbuje, co z tego?! Jakby, natlukli nam do łba że poligamia jest zła, i człowiek sobie z monogami zrobił sacrum, nadał jej wartości z dupy. Żyj tak jak chcesz i daj żyć innym.


@Ponc3k: To nie @strike_lucky tutaj ma nasrane pod sufitem xD
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Co Ty pieprzysz XD Dziewczyna pisała do faceta z którym jej nie wyszło, ze gdyby się spotkali, to „coś by było”. Ze tęskni za nim i żałuje, ze nie są razem. Jak Ty sobie pozwalasz, by robili Ciebie w #!$%@?, to nie znaczy, ze każdy. Tym bardziej porównujesz młody związek do 20 letniego, słaba zarzutka
  • Odpowiedz
Żyj tak jak chcesz i daj żyć innym.


@Ponc3k: ok, ale jak jesteś w związku to należy mieć jakieś podstawowe i wspólne wartości. Jeśli ja rucham inną bez zgody i wiedzy różowej to jest to zdrada. Niezależnie od tego czy ja jestem za poligamią. Ona nie jest więc albo się rozchodzimy albo ja jej nie zdradzam (w sensie, że nie bzykam innej).
Inaczej każdą rzecz można usprawiedliwić. Bijesz partnera czy partnerkę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ponc3k: poligamia jest spoko jeśli obie osoby się na to zgadzają na początku związku a nie gdy jedno żyje nieświadomie w monogami a drugie robi co chce xd zresztą wiedziała że robi źle i się jej to podobało, a teraz płacze xd mogła postawić sprawę jasno od samego początku to oboje by sobie z kimś flirtowali na boku i byliby szczęśliwi
  • Odpowiedz
panowie dla lasek to nawet pierwszy rok to jest takie, a hui wie co z tego będzie, może znajdę innego. Mogła mu nawet filmiki nagrywać jak się masturbuje, co z tego?! Jakby, natlukli nam do łba że poligamia jest zła, i człowiek sobie z monogami zrobił sacrum, nadał jej wartości z dupy. Żyj tak jak chcesz i daj żyć innym.


@Ponc3k Wspaniała postawa, godna wzmianki w Atlasie Cucków Polskich
Jerry664 - > panowie dla lasek to nawet pierwszy rok to jest takie, a hui wie co z te...

źródło: comment_1609839126o4vk0IVw47nt5BD5GgUd7k.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz