Wpis z mikrobloga

#historia #mikroreklama #pw1944 #powstaniewarszawskie

Pisałem już o nich dwa razy. Ale w ten projekt 3 osoby włożyły tyle pracy i tak fajnie go przygotowały, że wrzucam jako znalezisko. Chodzi o profil #pw1944 na twitterze, a dokładniej o osoby, które poświęciły swój czas i wiedzę, by w atrakcyjny, dostępny i nowoczesny sposób przekazywać ważną historię. Nawet jak nie wykopiecie - moim zdaniem warto zapoznać się i od przyszłego roku śledzić profil na twitterze. Ja byłem zaskoczony, że to nie jest żaden projekt IPNu czy innej instytucji państwowej, tylko... spontaniczna akcja Krakusa i 2 Warszawiaków :)

LINK

http://www.wykop.pl/link/1284709/podsumowanie-jednej-z-ciekawszych-internetowych-inicjatyw-historycznych/
  • 11
  • Odpowiedz
@GoldBackUP88: Poza tym wrzucam z rana, bo zwykle o tej porze w sobotę target celujący (heh, dobrze, że nie ma koło mnie prof. Bralczyka) w śmieszne obrazki na kwejku (które też czasem sam lubię obejrzeć, nie żeby coś!) jeszcze śpi, dogorywa lub ma kaca.
  • Odpowiedz
@parachutes: Kiepska reklama na MB za pewne , albo jej brak. Mało znany użytkownik (a to ma znaczenie jeśli nie dodaje się głupich filmików czy innych badzie/afer) i takie efekty;] Co poradzisz:] Zresztą to już powoli standard na Wykopie:) Oczywiście trafiają na główną bardzo ciekawe znaleziska, ale nie jest to regułą:) Ale ja już nic nie mówię bo obiecałem że nie będę narzekać na Wykop:>

I faktycznie Twoja strategia może
  • Odpowiedz
@GoldBackUP88: To mogłem dać to gąbce, jego śledzi dużo więcej osób niż nas :(

A to o czym piszesz, że jest już powoli standardem na Wykopie ja obserwuję tu od jakichś pięciu lat ;) O poziomie wykopu od tamtej pory napisano może 4000 stron wypracowań na mikro, ale tak naprawdę tak wiele się tu nie zmieniło. Też nie narzekam, czasem tylko mnie coś weźmie jak widzę co wrzuca Vhetnam czy
  • Odpowiedz
@parachutes: Ja miałem szczęście poznać wykop jakieś 2 lata temu więc nie mam pełnego obrazu:) Ale dużo osób twierdzi tak jak Ty właśnie, i pewnie macie rację;) Ale czasami krew człowieka zalewa gdy widzi co trafia na główną:/
  • Odpowiedz
@parachutes: Nie wiem, o co Ci chodzi, ja tam ich lubię. Gdyby nie oni, to nie wiedziałabym, że w Polsce jest tak źle, niedobrze i strasznie, trujo, oszukujo i jeszcze to maskujo, z południowego-wschodu zalewają nas muzułmańscy uzurpatorzy, z zachodu wyzysk, ze wschodu komunisty, a na północy Alpy (Gold). Afera jak jest afera i afera, jak afery nie ma (na bezaferzu i tak afera). Z samolotów zrzucają na nas sól
  • Odpowiedz