Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: Jest kilka sposobów na zabezpieczenie interesów w przypadku wynajmowania nieruchomości. Żadne nie daje 100% bezpieczeństwa. Ani najem okazjonalny, ani dobrowolne poddanie się egzekucji ani jeszcze inne sposoby. Wynajem nieruchomości tak samo jak każda inna umowa zawierana z inną osobą zawsze będzie obarczona pewnym ryzykiem, które jedynie można minimalizować ale nie całkowicie wykluczyć.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: dlatego pytam? Na takim oświadczeniu nie ma informacji kiedy mogę go przyjąć. Przecież nawet jeśli jest to możliwe dziś to przecież nie moge zagwarantować tego za 5 lat? Pytanie czy w wypadku eksmisji może potem znajomy tego użyć by się do mnie wproawdzić...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: dlatego pytam? Na takim oświadczeniu nie ma informacji kiedy mogę go przyjąć. Przecież nawet jeśli jest to możliwe dziś to przecież nie moge zagwarantować tego za 5 lat? Pytanie czy w wypadku eksmisji może potem znajomy tego użyć by się do mnie wproawdzić...
@JFKO:

No o tym właśnie mówię, w chwili podpisywania znajomy będzie Cię w stanie przyjąć ale jego sytuacja może się zmienić za x czasu. Do dupy
  • Odpowiedz
@JFKO: może się coś zmieniło, ale jak szukałem 2 lata temu mieszkania to mało było z najmem okazjonalnym i raczej takie oferty od razu większość odrzuca.
  • Odpowiedz