Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: Mój nick to nazwa motyla (czy ćmy), która wygląda jak mały koliber, widziałam na żywo i potem szukałam nazwy tego stworzenia na necie. Na początku miał być sam fruczak, ale wpadło mi do głowy, że skrzydełka takiego fruczaka mogłyby nieźle furkotać w powietrzu, gdyby był większy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Sandrinia: ogólnie to mam popularne nazwisko i popularną ksywkę od nazwiska. W związku z tym zawsze miałem problem, żeby stworzyć gdzieś konto, bo zawsze nick był już zajęty, musiałem robić jakieś wygibasy z cyferkami. Kiedyś była taka buźka słuchająca muzyki, która mi się podobała d(-_-)b. Zainspirowała mnie do stworzenia takiego palindromu dlolb, potem obczaiłem, że wszędzie wchodzi za pierwszym razem jako nick i tak sobie używam od dawna (choć na jutubie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sandrinia: Mój nick to nazwa motyla (czy ćmy), która wygląda jak mały koliber, widziałam na żywo i potem szukałam nazwy tego stworzenia na necie. Na początku miał być sam fruczak, ale wpadło mi do głowy, że skrzydełka takiego fruczaka mogłyby nieźle furkotać w powietrzu, gdyby był większy ¯_(ツ)_/¯

@fruczak_furczy: to dokładniej Fruczak Gołąbek, jeśli masz dzieci, to polecam bajkę na netflixie Puffin Rock, świetna bajka edukacyjno-przyrodnicza, jest o nim odcinek
  • Odpowiedz
@Sandrinia: Ja swój wymyśliłem jak miałem jakieś 8 lat. Potrzebowałem wtedy jakiegoś nicku żeby się zarejestrować na battle.net i grać w multiplayer diablo 2. Byłem wtedy mega zafascynowany smokami, więc dragon był dla mnie oczywistym pomysłem. Pech chciał, że oczywiście było zajęte :) Coś pokombinowałem i wyszło, no i tak to już zostało do dziś
  • Odpowiedz