Wpis z mikrobloga

Jakieś pomysły dzisiaj na inwestycje w groszówki? :) Amerykańce ruszają o 15:30.
Moje aktualne pozycje to głównie ALPP, DSG, GAXY, TLSS, ABML, z czego dwie pierwsze mają najwięcej wrzucone w inwestycje. Wiadomo, zabawa z OTC to szaleństwo, ale czego się nie robi dla dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest tu ktoś zapakowany w COUV? Moje oczy są dziś zwrócone również w Tattooed Chef i rozważam jako long term.

#pennystock #gielda
  • 18
  • Odpowiedz
@Fiemka: ja jestem zapakowany w couv najbradziej w moim portfolio, obecnie +62% i czekam na dzisiejsze otwarcie
Oprócz tego DSGT +150% ale mało mam bo za grosze kupiłem i nie wiem czy jeszcze opłaca mi sie dokupić
To samo z GAXY tyle że obecnie na -22%
OCGN -17% ale licze że dziś odbije bo chyba im klepneli szczepionke w indiach
  • Odpowiedz
@Fiemka: Maja cos podobnego jak BNGO tylko dla zwierząt, pobierają próbkę i w 20m mogą zdiagnozować na co chory jest pies lub kot, nazywa się to Truforma a ruszyć ma w marcu, polecam zbierać poniżej 0.20 jeśli jeszcze spadnie
  • Odpowiedz
@Szklankazeszkla: Troche wątpię aby to tak rosło w nieskończoność. Porównanie do NIO wiele razy miałem okazje widzieć, ale wydają mi się zdeczko przesadzone, ale bazuje na tym że jest Hype i może walnąć w górę :)
  • Odpowiedz
@widmo82: ogólnie sam nie latam po yt tylko raczej co ludzie znajdują to zdarza mi sie przejrzeć, tak to: r/pennystocks, grupka facebookowa t212, i naganiacze ze stocktwits
  • Odpowiedz
@Luk_1mex: kiedys myslalem, ze wystarczy się podpinac pod to co zaczynają ludzie naganiać bo o żadnych fundamentach tu mowy nie ma, tylko spekulacje :) Jednak teraz chyba zmieniam zdanie, ludzie moga naganiać a i tak to grubas wybiera co ma iść do góry :)
  • Odpowiedz
@widmo82: w sensie no niektóre te newsy jakoś tam wpływają na to co sie dzieje, imo też może ludzie są zbyt niecierpliwi, bo któraś tych spółek w przeciągu kilku miesięcy może wystrzelić (mniej lub bardziej), ale to też może zależy jaką kto kasą sie bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz