Wpis z mikrobloga

@Deathibrylator: Nie trzeba mówić jaka to jakość, jeśli oficjalne odpowiedniki są średnio 10x droższe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o tanie figurki anime to polecam te z automatów.

edit.
Znalazłem, jednak to jest prize figurka. Oryginał można znaleźć za 20-30 dolców, ale istnieje też podróbka (po co podrabiać figurkę z automatu? xD).
  • Odpowiedz
@Deathibrylator: kupiłem dwie figurki anime w życiu. Obydwie nendoroid, jeden od chińczyka drugi od japończyka. Jak na te 40 parę złoty które wydałem na podróbę prezentuje się bardzo dobrze. Co ciekawe, chińska figurka stoi normalnie a japońska nie bo nie mogę włożyć części która trzyma figurkę w plecki postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż czuć, że ta podrabiana jest trochę z gorszego plastiku, to jakość detali i
  • Odpowiedz
@Deathibrylator: różnie bywa, waha się od trudnych do rozróżnienia od oryginału do kompletnego szmelcu, który jest z #!$%@? plastiku, poodginany, źle pomalowany, brudny i odrapany --- i raczej większość zwraca się w tym gorszym kierunku. Warto się bardzo dokładnie przyjrzeć zdjęciom, ale i tak im nie ufać do końca. Jak chcesz oszczędzić ale mieć dobrą figurkę to fajnie się kupuje używane w Japonii, bo możesz zazwyczaj z każdej strony obejrzeć, a
  • Odpowiedz