Wpis z mikrobloga

Gdy w czwartek po pracy jechałem busem do domu, byłem zaskoczony ilością płodnych julek. Nie spodziewałem się, że w sylwestra tyle ich będzie jechać z dużego miasta do małego miasta. Po krótkim przemyśleniu stwierdziłem jednak, że ma to sens. W dużych miastach i tak nie będzie dużych imprez z pokazami fajerwerków/laserów, więc lepiej pojechać na jakąś domówkę na prowincji. W małych miejscowościach często nie ma policji, a tym bardziej straży miejskiej, więc parę minut przed północą można na luzie wyjść na ulice, złożyć sobie życzenia, napić się szampana i odpalić fajerwerki.

Rzuciłem okiem na te julki (miały maseczki, ale zasłonięte tylko usta, a nosy odkryte) i stwierdziłem, że większość z nich była w wieku około 15-16 lat. Sam miałem kiedyś 15 lat. Chodziłem wówczas do VIII klasy podstawówki. Moje rówieśniczki wtedy tak nie wyglądały. A tutaj: obcisłe miniówki, rajstopy, buty na obcasie, ostry makijaż i intensywne perfumy. Zastanawiałem się przez chwilę, gdzie są rodzice. Na szczęście to nie były moje córki, więc w sumie miałem to gdzieś. Bardziej zastanawiało mnie, czy będą się ruchać z oskarkami. Wg mnie to bardzo prawdopodobne, bo sam byłem na dwóch sylwestrach, na których ktoś uprawiał seks (a weźcie poprawkę, że jestem raczej piwniczakiem unikającym normickich spędów). No cóż, statystyka, że wśród 15-latków inicjację seksualną ma za sobą 19%, nie bierze się znikąd.

#plodnajulka #prokuratorboners #sylwester #feels #tfwnogf
wyjzprz2 - Gdy w czwartek po pracy jechałem busem do domu, byłem zaskoczony ilością p...

źródło: comment_1609706141HpziShqay4EQDUhz5jFPDB.jpg

Pobierz
  • 7